ФОРУМЪТ НА ШУМЕН

Гражданска медия номер едно в град Шумен. В този форум шуменци могат да определят реда на актуалните теми.

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 29 Сеп 2022 4:10

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 41 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Кухни и мебели по поръчка
МнениеПубликувано на: 26 Мар 2009 18:15 
Опитен
Опитен
Аватар

Тук е от: 08 Яну 2007 18:25
В Шумен нямат магазин, но ето ти сайта им Мебели Явор дано да ти свърши работа.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 30 Мар 2009 12:41 
Ентусиаст
Ентусиаст

Тук е от: 19 Фев 2009 15:52
krasey Благодаря ти.Оказа се че има магазин в шумен в койти предлагат стоката на Явор.Ходихме за съжаление в събота работят до 13:00 часа.Но в крайна сметка поне разбрах къде се намира-до механа Манастира близо до пазара.
А да попитам някой дали си е купувал нещо от мебели Нов дом Симеонов ,намира се в Астра център.Като дизайн много ми харесаха а и цените не бяха зле.Само незнам за качеството как са.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 30 Мар 2009 13:12 
№14
№14
Аватар

Тук е от: 15 Дек 2007 13:00
Аз съм купувала цялостно обзавеждане за спалня точно от там.А също и някакво шкафче от Нов дом-Варна/до Метро е близо/.Засега съм много доволна.Леглото още не скърца,и пантите не висят.Добри са. :D

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 30 Мар 2009 14:17 
Вор в законе
Аватар

Тук е от: 24 Авг 2007 23:22
Извън темата/подсказка:
"Леглото още не скърца,и пантите не висят" - бря,ще взема и аз от там да си поръчам,че вече трета спалня купувам и след 5-6 дена започва едно скърцане,едно скрибуцане... :O01.gif :O01.gif

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 30 Мар 2009 15:03 
№14
№14
Аватар

Тук е от: 15 Дек 2007 13:00
Извън темата/подсказка:
Товарищ Сталин,всяко нещо трябва да се върши финно.Дори и ....спането.Така да знаеш. :O01.gif :D :O01.gif

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 01 Апр 2009 13:45 
Ентусиаст
Ентусиаст

Тук е от: 12 Сеп 2008 7:25
Да Ви кажа аз какво магазинче намерих. Преди два месеца след основен ремонт си търсех мебели за целия апартамент, след едноседмична обиколка из целия град от "Манго" на края на града в посока 5-ят,през всички на булеварда, че чак до "автогарата" случайно намерих едно магазинче. Намира се ....., незнам точно как да ви обесня, уличката преди "10-ят град" нагоре в посока централната улица, в една къща. Пада се на гърба на едно училище, но не знам как се казва и то :( . Отначало бях много скиптично настоена, защото нямаха изложени много неща в магазина, магазина не беше много голям, липсваха ми натрупаните камари с мебели, на който се бях нагледала в др. магазини. Но в процеса на разговор продавачката, ми показа много каталози и реални снимки от апартаменти с мебели и кухни направени по поръчка. Най-много ме учудиха цените! За нещо(един голям ъгъл) който си бях харесала вече в др. магазин, тук ми го предложиха за цена на половина по ниска :) След дълго (2 дена) мислене, семейният съвет взе решение. Отидох и си поръчах: маса и столове, въпросния ъгъл за хола и спалня от там. Обещаха ми срок, които за мое голямо учудване СПАЗИХА!!! По мой груби сметки парите които дадох там в др. магазин може би щяха да ми стигнат само за 2 от нещата! Та с две думи много съм доволна, както от качеството и срока, така и от цената им.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 01 Апр 2009 15:19 
Ентусиаст
Ентусиаст

Тук е от: 19 Фев 2009 15:52
Намерих един магазин на "Bellona" фирмата е турска магазина е в Търговище.Е какво да ви кажа просто нямам думи.Обиколих доста магазини за мебели но такива не намерих.Направо са супер.От гледна точка на изпълнението са върха.Толкова меки удобни дивани тука още не съм видяла.Цените са доста високи.Аз специално гледах за диван за всекидневна от тези новите модели с големите табуретки(една на брой) цената беше някаде към 1700 лв .Парите са доста на другите фирми са към 1000-1300 лв средно но немогат да се сравнят с тези на "Bellona".Самата дамаска ли е незнам как се води е много по различна от българските.Изобщо много ми харесаха.Понеже дивана който искам държа да става и за спане обръщам внимание и на това да е удобно да е меко.И колкото и да искам да си къпя нещо евтино май ще си купя от тези скъпите защото наистина мисля че си заслужава.
Ако някой има мнение за тази фирма моля да сподели.Дали са кчествени?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 01 Апр 2009 16:37 
Вор в законе
Аватар

Не стават!Турска работа ...! :G8.gif

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 12 Юли 2009 17:06 
Ентусиаст
Ентусиаст
Аватар

Тук е от: 12 Юли 2009 16:09
Здравейте, в подходящия за ремонти сезон, и аз се залових с тази задача. Преди години когато обзавеждах апартамента ми, кухнята ми беше правил Христо, страшно доволна останах, за това и сега пак си я поръчах там, мисля и холът да ми обзаведе пак той, малко по нататък...Относно турските мебели...спорд мен и те са като всяко нещо произведено в турция, добър външен вид с лошо качество, но все пак всеки си преценява...Аз препоръчвам Христо, смятам че ще сте доволни, само му званете по-рано, че доколкото знам е доста зает...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 20 Окт 2009 20:34 
Ентусиаст
Ентусиаст
Аватар

Тук е от: 02 Мар 2008 19:10
Здравейте, бих искала да попитам какво ви е мнението за мебелите които предлага Ескалибур, и по - специално кухните? Някой правил ли си е кухня по поръчка от там? Качествено ли е като изработка?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 20 Окт 2009 22:29 
Нов потребител
Нов потребител

Тук е от: 15 Ное 2007 21:05
Много скъпи като цена, но зависи от гледната точка.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 21 Окт 2009 9:32 
Вор в законе
Аватар

Парите за Катка не са проблем. :D

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 21 Окт 2009 10:42 
Ентусиаст
Ентусиаст
Аватар

Тук е от: 02 Мар 2008 19:10
Не че не са проблем ... :O03.gif ... просто питам защото излизат дори по - евтино от другите оферти които получихме. Затова бих желала да знам какво е качеството ... все пак кухня се прави един път и искаме да е както трябва. :A7.gif

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 21 Окт 2009 11:29 
Ентусиаст
Ентусиаст
Аватар

Тук е от: 11 Ное 2008 11:15
brusketimareti написа:
Хм, повече отрицателни мнения във форумите се появяват отколкото положителни за Арон. Притежатели на техни мебели да се включат с мнения ако може,

Имам кухненско обзавеждане от там,не съм доволна.
Изобщо!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 22 Окт 2009 22:09 
Нов потребител
Нов потребител
Аватар

Тук е от: 13 Фев 2009 1:17
secil_bg написа:
Намерих един магазин на "Bellona" фирмата е турска магазина е в Търговище.Е какво да ви кажа просто нямам думи.Обиколих доста магазини за мебели но такива не намерих.Направо са супер.От гледна точка на изпълнението са върха.Толкова меки удобни дивани тука още не съм видяла.Цените са доста високи.Аз специално гледах за диван за всекидневна от тези новите модели с големите табуретки(една на брой) цената беше някаде към 1700 лв .Парите са доста на другите фирми са към 1000-1300 лв средно но немогат да се сравнят с тези на "Bellona".Самата дамаска ли е незнам как се води е много по различна от българските.Изобщо много ми харесаха.Понеже дивана който искам държа да става и за спане обръщам внимание и на това да е удобно да е меко.И колкото и да искам да си къпя нещо евтино май ще си купя от тези скъпите защото наистина мисля че си заслужава.
Ако някой има мнение за тази фирма моля да сподели.Дали са кчествени?

Купихме си диван от фирма АСИ -първият за мебели под бившия магазин Биохимия на кръстовището -сфетофарите. С дамаска кристален флог, по поръчка с механизъм за разтягане , мекичък и засега здрав :D и излезе 1000 :O02.gif За "Bellona" нямам наблюдение сори , но може и да си струват знае ли човек... А някой дърводелец , т.е. майстор-мебелист да знаете работещ с дървен материал качествено ...ще ми бъде от полза да споделите

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 41 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 29 Сеп 2022 4:10

Информация за текущата активност

Регистрирани потребители на линия: Bing [Bot], Google [Bot]

Не можете да пускате нови теми
Не можете да отговаряте на теми
Не можете да променяте собствените си мнения
Не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене: