Тук е от: 22 Окт 2007 16:57 Мнения: 12117 Местоположение: The O.C.
. Всъщност аз напълних 2 чатала и този не е един от тях. Това е от произведенията на баба. Някакви летящи гадинки ги накацаха вчера, че даже са ги и опитали и ги прибрах вкъщи.
_________________ Ако всеки нарушава законите, кога ще се оправи България?