Ехеее , много чукачи сме се събрали ... нещо за чукане ще донесете ли поне

.Добо хубаво е да има с кого се споделя опит , обаче за съжаление имам само наковалня . Трябва да си направя нещо , като барака дето да кова , щото , ако го правя в гаража комшията ще вдигне олелия . Трябва да си изкова първо ковашки клещи .Имам едни купешки и едни правени , за които чак сега узнах че са ковашки , но и двата вида са с къси дръжки .... та трябва да изкова едни с дълги , като за начало . Мерак ми е да изкова градински мебели и ножарството също много ме кефи , дамасковото коване също .... нали съм от бучакчийско село

от малък се интересувам от ножове . Надявам се това лято да мога да спетна една барака , в най лошия случай другото лято .