Тук е от: 22 Окт 2007 16:57 Мнения: 12117 Местоположение: The O.C.
Друго ми дойде на главата. Един съсед от първия етаж няма вода. И не било от големите студове, а от 3-4 дена. Всички други имаме вода. Нагрял някакви тръби, ама не било от това ( не е замръзнала водата ). Какво може да е ?
_________________ Ако всеки нарушава законите, кога ще се оправи България?
Тук е от: 23 Фев 2007 16:15 Мнения: 6357 Местоположение: Шумен,Центъра на света
Skype: d.draev
Тя обобщава всичко. Точно заради нея направихме отделен раздел. За да може после някой като потърси да намира нещо добро като информация. А сега е нещо като чат .
Тук е от: 22 Яну 2009 22:25 Мнения: 6950 Местоположение: по пътищата.
Като/ако ще е чат, чат да е. Вчера си ремонтирах захранващия кабел на компютъра. Първо използвах клечки...от тия за шишчета, ама стана много грубо като изпълнение, затова.. Запратих клечките в коша, взех два дюбела, точно така - дюбели, с различен размер, ново второ ремонтче и сега всичко е ок. Че даже стана по-готЕно от заводското изпълнение.
Тук е от: 22 Яну 2009 22:25 Мнения: 6950 Местоположение: по пътищата.
Снимки нема, ама бачка кабелчето. Браво на мене си, браво! Сега...подкарах значи едно леко ремонтче, та си викам да взема ли да снимам това, което съм направил с ей тия две ръце.Тъй де, да го снимам докат още си е по мястото, не е паднало нещо, не се е напукало и т.н.т. ..дет се казва, докат всичко е ОК. И после, ако на някой му хареса като изпълнение да ходя да му го правя. Парите - наполовина+една бира дневно.
Тук е от: 11 Дек 2009 9:52 Мнения: 449 Местоположение: Шумен
Една бира е малко на ден! Поне две-двулитрови! Инък нищо не става- плочки падат, гипса не лепне, замазките и кртона се пукат,... Стига се и до домашно-трудови злополуки... Пък така и така за никъде не бързаш май...
_________________ "он лажецо, гяволо, знае дека лаже, идеолого сам си верува, хаирсъзино"