Заглавие: Как да сменим изгоряла крушка/или колко човека са нужни за това
Публикувано на: 20 Дек 2011 1:50
Титан на мисълта
Тук е от: 22 Окт 2007 16:57 Мнения: 12117 Местоположение: The O.C. (автор на темата)
Тъй. Взех 2 крушки, защото бяха изгорели старите. Завих ги, включих осветлението, запалих печката и след няколко фрага на CS-a едната от двете нови крушки гръмна. Разбрах, че е било грешка веднага да светвам лампите и че трябвало специален инструмент, за да махна остатъка от крушката във фасонката. Какъв е тоя инструмент ?
_________________ Ако всеки нарушава законите, кога ще се оправи България?
Тук е от: 19 Юли 2007 10:21 Мнения: 753 Местоположение: пред компютъра
Loveca_ написа:
Тъй. Взех 2 крушки, защото бяха изгорели старите. Завих ги, включих осветлението, запалих печката и след няколко фрага на CS-a едната от двете нови крушки гръмна. Разбрах, че е било грешка веднага да светвам лампите и че трябвало специален инструмент, за да махна остатъка от крушката във фасонката. Какъв е тоя инструмент ?
Клещи! Обаче за да развиеш с тях остатъка от фасунгата, да не изтръгнеш кабела от тавана и стената.
Тук е от: 22 Окт 2007 16:57 Мнения: 12117 Местоположение: The O.C. (автор на темата)
Интересното на моя дом от електричарска гледна точка е, че дори и да развиеш главния бушон, все още имаме ток. Та, трябва ли ми наистина по-специален инструмент от клещи ?
_________________ Ако всеки нарушава законите, кога ще се оправи България?
Последна промяна Dobo на 23 Дек 2011 7:39, променена общо 1 път
Мнението има лека корекция за да не се загуби смисъла на темата.
Тук е от: 29 Дек 2007 9:30 Мнения: 4576 Местоположение: Шумен
Изключи тока от главния предпазител.
_________________ Автодиагностика на BMW с професионална диагностика BMW INPA и EDIABAS - Адаптации - Програмиране - Извеждане на живи данни - И много други. Пътна помощ 24/7
Тук е от: 30 Апр 2008 10:54 Мнения: 1751
Skype: paco1665
Ловец,послушай човека от горния пост! Кат та гледам колко разбираш от ел. в най-скоро време може ти да светнеш вместо крушките,и тогаз ше тряа аз да ти изяждам и и зпивам куверта за НГ.