Нарочно не пиша мнението си в подсказка за да не се заблуждават хората от такива таблици Аруба заблуждаваш се че и ококорко си заблудил . Ето една стара сметка ще ти напиша всичко колко е няма тука около всичко се пише точно щото ти излиза от джоба ... тъъъъъй 274 кв . 0,12112 ст = 33,19
зелена енергия 274 . 0,00372 ст = 1,01
комбинирано производство 274 . 0,00286 = 0.78
пренос високо напрежение 274 . 0, 00 899 = 2,46
достъп високо напрежение 274 . 0,00674 = 1,86
пренос ниско напрежение 274 . 0,03772 = 10,33
достъп средно ниско напрежение 274 . 0,00800 = 2,19
акциз за ел енергия по ЗАДС 247 . 0.00200 = 0,54
52,05 лв
20 % ДДС 10 , 41
сума за плащане 62,46 : 247 = 0, 22 ст за един киловат
От тука виждаме че таблицата ти не е вярна
Да горим евтин ток но не ни е евтино това са две различни работи

.Бонго Бонго от Конго може да гори най евтин ток по един цент но заплатата му е 5 $ и едвам свързва двата края ... сложих ти и картина , дано си ме разбрал
А колкото до това че продавали по 6-7 стотинки на Турция не можеш да съдиш по колко го продават на ерепетата едно е да продаваш ток на посредник друго на една голяма държава ... отстъпките са други ферщеен .... тъй че и тоз процент който си дал не е сигурен
