Заглавие: Re: Как да сменим изгоряла крушка/или колко човека са нужни
Публикувано на: 16 Мар 2017 18:14
Акварист
Тук е от: 25 Апр 2010 8:13 Мнения: 2147
Skype: valentin.trifonov50
Развиваш влашката на фасонката, и счупената част на крушката остава с нея, след което я развиваш спокойно. И повече не използвай тези крушки с реотановите волфрамови жички, защото използват много повече енергия да греят отколкото да светят, вземи си една ЛЕД, или в краен случай енергоспестяваща, ако плащаш тока, цената му покарва разхода и са много по надеждни. Ако друг плаща тока ти жули с тези.