Заглавие: парна инсталациа работеща с вътрешни тела от климатици
Публикувано на: 22 Яну 2013 0:42
Ентусиаст
Тук е от: 30 Ное 2012 19:47 Мнения: 40 (автор на темата)
четох в един форум че могат да се използват вътрешни тела от климатици ,http://www.napravisam.bg/forum/viewtopic.php?f=10&t=31545&start=20 много ефективно парно