Тук е от: 18 Май 2009 9:58 Мнения: 2057 Местоположение: Шумен
Skype: malkiya_01
(автор на темата)
Здравейте, много ще се радвам ако някой сподели личен опит, мисля да си взема сив спрей металик, да ги изшкуря добре докато сваля боята. Но, какъв спрей да взема, каква шкурка?