Тук е от: 22 Окт 2007 16:57 Мнения: 12117 Местоположение: The O.C. (автор на темата)
Намерих си боркорона, ама винтовертът не може да завърти с нея. На някой да му се намира дъска около 1.50х(2 педи)? Съседите масово сменят прозорците, затова ми остава само да намеря дъно за кеновете. Боядисването е най-лесното. Някой има ли идея как да направя соларен панел за ток, защото през нощта това чудо едва ли ще топли?
_________________ Ако всеки нарушава законите, кога ще се оправи България?