ФОРУМЪТ НА ШУМЕН

Гражданска медия номер едно в град Шумен. В този форум шуменци могат да определят реда на актуалните теми.

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 25 Окт 2020 18:56

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 102 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Дек 2007 7:35 
.
Аватар

Тук е от: 19 Фев 2007 7:18
Не съм съгласен. На практика - на никого не може да се има доверие. В същото време има разумни и неразумни подробности. Да оставяш данни и някой да ги колекционира - не е разумно.
А и повече са мненията против телефоните :)

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Дек 2007 10:14 
Форумен инвентар
Форумен инвентар
Аватар

Тук е от: 08 Яну 2007 21:55
Мдам... има "спамери" с над 100 поста и други, които не пишат за щяло и нещяло :)

пример: мойта личност и mxkolev...

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Дек 2007 10:19 
..:: HouSe AddIctEd ::..
..:: HouSe AddIctEd ::..
Аватар

Тук е от: 08 Яну 2007 9:15
Аз също избягвам да пускам телефона си в такъв тип теми. Най-малкото заради възможните злоупотреби. На мнение съм, че при наличие на e-mail/icq/skype/msn/yahoo, а ако са упоменати всичките телефона в много случаи не е необходим - поне от опита, който имам при купуването по интернет, рядко звъня на продавачите, може би защото винаги са били коректни и сме се уговаряли чрез месинджъри :) . Така че един против от мен :)

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Дек 2007 0:15 
Ветеран
Ветеран
Аватар

Тук е от: 10 Фев 2007 9:29
Не че не съм се разголил като пищов пред всички и ми знаете почти всички телефона, но съм против да го публикувам. Ето - ако пусна нещо от магазина няма начин де не го дам (на магазина - не моя), но това е направо реклама.
Малко конфиденциалност (ебати думата - сто процента има грешки в нея), дали 10 или 100 поста си е едно и също - има келеши с над 200 поста напрупани от 2 месеца на сам. Спами им се на хората - значи ли, че те са по сигурни източници от мен или както каза ламерко, от него или колев. За начина на изписване на нещата - трява да си има строги правила (пълно и подробно).
Че вие може и адреса ми да искате (не че от ИП и през сървара на Кейбъла не се вижда, но това е друг въпрос), елате ми на гости я, всичките - ами ако Лоса реши да ме бие (щото той може) и му светна три реплики тука, нали ще дойде в къщи и ще ме пречука.
Считам, че мейл стига, за по-бързите дето нямат търпение да си зададат въпросите по мейл има магазини.

А, и Колев не всички сме професиналисти в интернет търговията. :wink: Хм, веднага, не става - АЗ СЪМ ПРОТИВ.

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Дек 2007 7:49 
.
Аватар

Тук е от: 19 Фев 2007 7:18
Takaа, дебатът си върви, а темата ми замина в кошчето с боклук.
@SecondShoe, дали би ми направил подарък за Рождество Христово като вземеш решение, или ще ти трябва още време да помислиш?

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Дек 2007 8:23 
Напреднал
Напреднал
Аватар

Тук е от: 09 Окт 2007 9:47
Влезте в Малки обяви и ще видите, как съм разрешил този проблем.

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Дек 2007 16:10 
Администратор
Аватар

Тук е от: 07 Яну 2007 4:15
(автор на темата)
В такъв случай махаме задължителното изискване за телефон.

Отнемам правото на Шаги да пуска обяви в раздел Шуменски електронен магазин до края на Декември. Причината е, че наруши правило, което е ясно и не подлежи на тълкувание. Впоследствие не благоволи дори да отговори на бележката, която му пратих и продължи присмивайки си на правилата, които другите потребители спазват. Правилата и причините за въвеждането им ги имало за да си придавам важност! Това, което е най-лошо е че многократно отказа да поправи грешката си въпреки, че му давах много възможности.
Винаги когато е възможно пиша бележки на хората като им обяснявам къде са сбъркали, помагам им да поправят грешката си сами за да не се стига до триене на мнения и др. такива. При 90% от тях сработва прекрасно, но останалите 10% приемат това като слабост от моя страна и поемат с удвоени усилия в грешната посока.

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Дек 2007 17:48 
Администратор
Аватар

(автор на темата)
:arrow: Добавени са примери към правилата.
Понеже явно има нужда, ще обясня и още нещо. Целта на раздела е да продадете/купите/размените разни ненужни вам работи, а не търговия на спекулативни цени.

Последна промяна SecondShoe на 24 Дек 2007 18:21, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Дек 2007 18:19 
Опитен
Опитен

Тук е от: 25 Яну 2007 15:45
SecondShoe написа:
:arrow: Добавени са примери към правилата.

"Правилния" пример е ......
и какво му е правилното? Гошко пише, че преди 3 месеца си я бил взел за 4 лв. по-скъпо от колкото към настоящия момент момчето си продава неговата ????? А Гошко гарантира ли ,че и към настоящия момент я има същата камера на същата цена в Технополис? Ако аз тръгна да я търся там и изгубя 2 часа за това без резултат - какво трябва да направя - да се оплача ли, да тегля един х.. ли на някого?!?
2. С каква цел Гошко се похвалва, че я има същата и на цената , на която Я е придобил? С какво помага той на продавача или на потенциалните купувачи?
Едва ли Гошко когато работеше в Технополис е препращал клиенти към други търговски вериги, защото в тях е било по-евтино или е имало по-качествена (според него ) стока.
Ще помоля на тези въпроси да ми отговори Администратора на форума, защото ако питам Гошко - и той горкия няма да знае защо го прави

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Дек 2007 18:27 
Администратор
Аватар

(автор на темата)
crank написа:
Едва ли Гошко когато работеше в Технополис е препращал клиенти към други търговски вериги...

Тук не е Технополис, нито е търговска верига. Целта е потребителите да не останат прекарани.

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Дек 2007 18:46 
Опитен
Опитен

Тук е от: 25 Яну 2007 15:45
SecondShoe написа:
crank написа:
Едва ли Гошко когато работеше в Технополис е препращал клиенти към други търговски вериги...

Тук не е Технополис, нито е търговска верига. Целта е потребителите да не останат прекарани.

Въпроса ми имаше за цел да изясни защо и тогава той не е "помагал" на купувачите с този ентусиазъм, с който шари тука.
Наблюдавал съм му изявите и в други известни форуми и там е много зле...
Кой решава кога някой се "прекарва"? С колко трябва цената на даден компонент да е по-ниска от моментната в Китай за да не се "прекара" някой?
Обосновете се бе хора!

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Дек 2007 19:38 
Напреднал
Напреднал
Аватар

Тук е от: 09 Яну 2007 13:26
Жалък и некултурен си, не се познаваме, за да ми говориш на име, още повече на галено. Използваш също така някаква информация, която дори не си чул правилно. Работил съм в Технополис и Техномаркет, но нищо свързано с консултация за техника - специалист-продажби в кредитното бюро на една банка бях. Затова и коментарите ти не само са лишени от логика, а и звучат смешно, някак "клюкарски". Ако това ти е културата, за която говориш в темата за цигарите - шапки долу!

П.П. Извинявам се за това мнение, не му е мястото в темата за правилата. Просто не намерих по-правилна тема.

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Дек 2007 1:28 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата
Аватар

Тук е от: 09 Яну 2007 0:04
@Demolisher, дайте малко по-позитивно, г-н бивш специалист-продажби. Прави впечатление, че всяко ваше мнение е по-скоро оплакване от предишното, отколкото новина или в помощ на нуждаещите се.

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Дек 2007 2:13 
Напреднал
Напреднал
Аватар

Тук е от: 09 Яну 2007 13:26
@yarov, Как сте успели да забележите такава проява от моя страна, без да знам да съм постъпвал по този начин или просто компетенцията ми като "г-н бивш специалист-продажби" (което сте изтъкнал явно като значим факт) не е на вашето ниво за да разбера невероятните ви умозаключения ? Щом държите на новините добре - ето една - държите се спамерски. Бих искал също така да осъзнаете в коя тема се намирате, и че занимавате модератора да трие наистина маловажните съобщения, към които без съмнение се числи тази ваша словесна тирада.

П.П. Ако някой има лични проблеми с особата ми - ЛС или нова тема, в някой по-подходящ раздел. Примерна тема "оплаква ли се само Гошко и защо това така ме засегна". Благодаря предварително.

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Дек 2007 2:38 
Ентусиаст
Ентусиаст

Тук е от: 18 Ное 2007 1:57
yarov написа:
@Demolisher, дайте малко по-позитивно, г-н бивш специалист-продажби. Прави впечатление, че всяко ваше мнение е по-скоро оплакване от предишното, отколкото новина или в помощ на нуждаещите се.
@yarov, Как сте успели да забележите такава проява от моя страна, без да знам да съм постъпвал по този начин или просто компетенцията ми като "г-н бивш специалист-продажби" (което сте изтъкнал явно като значим факт) не е на вашето ниво за да разбера невероятните ви умозаключения ? Щом държите на новините добре - ето една - държите се спамерски. Бих искал също така да осъзнаете в коя тема се намирате, и че занимавате модератора да трие наистина маловажните съобщения, към които без съмнение се числи тази ваша словесна тирада.

П.П. Ако някой има лични проблеми с особата ми - ЛС или нова тема, в някой по-подходящ раздел. Примерна тема "оплаква ли се само Гошко и защо това така ме засегна". Благодаря предварително.

най-добре цял един форум си направете, господа :x

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 102 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 25 Окт 2020 18:56

Информация за текущата активност

Регистрирани потребители на линия: Bing [Bot], Google [Bot]

Не можете да пускате нови теми
Не можете да отговаряте на теми
Не можете да променяте собствените си мнения
Не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене: