ФОРУМЪТ НА ШУМЕН

Гражданска медия номер едно в град Шумен. В този форум шуменци могат да определят реда на актуалните теми.


Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 14 Юни 2026 15:35




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 18 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Уред за прогонване на гризачи
МнениеПубликувано на: 07 Мар 2014 22:18 
Опитен
Опитен
Аватар

Тук е от: 15 Фев 2010 23:56
Мнения: 240
(автор на темата)
Здравейте! Искам да си купя уред против мишки,плъхове,че вилата на село са я харесали подобните.Дайте мнения ще съм Ви благодарен! Не искам с отрова. Предварително благодаря на отзовалите се с мнение или...,за най заслужилия - почерпка! :B5.gif Може на ЛС Ако някой продава ето тел: 0888068586 или 0878993566


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Уред за прогонване на гризачи
МнениеПубликувано на: 08 Мар 2014 0:07 
Опитен
Опитен
Аватар

Тук е от: 10 Май 2010 23:29
Мнения: 161
Местоположение: По света и у нас!
Пълна информация по въпроса ще получиш в неделя в съседната стая!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Уред за прогонване на гризачи
МнениеПубликувано на: 08 Мар 2014 0:23 
Титан на мисълта
Аватар

Тук е от: 22 Окт 2007 16:57
Мнения: 12118
Местоположение: The O.C.
По една телевизия между сапунките рекламират такова нещо. Включвало се в контакта и предпазвало от гризачи, хлебарки и такива неща. Не се сещам името му.

_________________
Ако всеки нарушава законите, кога ще се оправи България?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Уред за прогонване на гризачи
МнениеПубликувано на: 08 Мар 2014 16:15 
Опитен
Опитен
Аватар

Тук е от: 15 Фев 2010 23:56
Мнения: 240
(автор на темата)
Благодаря и на двамата! В неделя ще отида в съседната
стая с :B5.gif


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Уред за прогонване на гризачи
МнениеПубликувано на: 10 Мар 2014 17:29 
Ентусиаст
Ентусиаст
Аватар

Тук е от: 04 Мар 2014 12:26
Мнения: 50
Мен ми е много интересно, как ще действа на плъхове, а няма да подейства на една котка(в рекламата казват, че нямя риск за домашните любимци)? Каква е тази технология?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Уред за прогонване на гризачи
МнениеПубликувано на: 10 Мар 2014 19:38 
Опитен
Опитен
Аватар

Тук е от: 15 Фев 2010 23:56
Мнения: 240
(автор на темата)
Много четох,много питах и стигнах до следния извод: Май трябва да ги причаквам на варда и с пушката, иначе няма отърване. Те привиквали на тази честота и ... :D


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Уред за прогонване на гризачи
МнениеПубликувано на: 10 Мар 2014 19:58 
Ветеран
Ветеран
Аватар

Тук е от: 13 Авг 2013 20:47
Мнения: 756
Skype: lamerko
Има ве... изкарай един свински бут на 50 метра отвън... ама тогава трябва да дебнеш за други "гризачи" с пушката :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Уред за прогонване на гризачи
МнениеПубликувано на: 10 Мар 2014 20:00 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата
Аватар

Тук е от: 15 Яну 2007 14:01
Мнения: 2315
Местоположение: RINGWORLD
Skype: kzint007
monik написа:
Мен ми е много интересно, как ще действа на плъхове, а няма да подейства на една котка(в рекламата казват, че нямя риск за домашните любимци)? Каква е тази технология?


Технологията, която действа на плъхове, се нарича "котарак" и има риск да подейства на една котка само когато е разгонена. :ROTFL :O01.gif

_________________
Изображение
"...орките не разбират защо хората протестират." :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Уред за прогонване на гризачи
МнениеПубликувано на: 10 Мар 2014 20:14 
Модератор
Модератор
Аватар

Тук е от: 15 Апр 2007 21:12
Мнения: 987
Местоположение: Шумен
Skype: nipresi
rak52 написа:
Много четох,много питах и стигнах до следния извод: Май трябва да ги причаквам на варда и с пушката, иначе няма отърване. Те привиквали на тази честота и ... :D

Няма никаква полза от уреда.Жив боклук!A уж беше взел някакъв медал на някво си изложение...И аз съм на мнение,че гризачите привикват с честотата.Отрова и въздушна пушка придружена с "кибик" туй е спасението.Стига с тия хуманни методи...:twisted:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Уред за прогонване на гризачи
МнениеПубликувано на: 10 Мар 2014 20:26 
Напреднал
Напреднал
Аватар

Тук е от: 11 Дек 2009 9:52
Мнения: 449
Местоположение: Шумен
Живея в къща, жената е алергична към котки!
Обаче...
Няма котка...има мишки.
Има котка...няма мишки!
И това е сериозно.
Нищо друго не помогна.
И една е напълно достатъчна, но първо се запознай с психологията на котката!
Тя не е куче и не тя е твоя а ти си нейн!

-- Пон Мар 10, 2014 20:27 --

или вие...

_________________
"он лажецо, гяволо, знае дека лаже, идеолого сам си верува, хаирсъзино"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Уред за прогонване на гризачи
МнениеПубликувано на: 11 Мар 2014 9:24 
Ентусиаст
Ентусиаст
Аватар

Тук е от: 04 Мар 2014 12:26
Мнения: 50
От отровата единственото гадно е изхвърлянето на трупове, иначе на тях пише, че животното умира без мъки...уж.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Уред за прогонване на гризачи
МнениеПубликувано на: 11 Мар 2014 10:46 
Опитен
Опитен
Аватар

Тук е от: 17 Яну 2010 12:15
Мнения: 201
Най -добре е капани с лепило дори се продават цели тубички с лепило и мажеш върху плоскости (останал фаянс ,тракот и т.н) , със саламец по средата . С 5-6 лева ще направиш 20-30 капана , разпределяш ги в къщата там където е вероятно да минават но винаги до стената - мишоците се движат само по ъгли . После само минаваш през 5-6 часа да изхвърляш хванатите , за 24 часа ще ги изчистиш .


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Уред за прогонване на гризачи
МнениеПубликувано на: 11 Мар 2014 12:05 
Опитен
Опитен

Тук е от: 14 Яну 2013 12:19
Мнения: 114
Скапания уред Riddex Plus не става за нищо не се подлъгвайте от голямата му реклама по телевизията абсолютно нищо не прави !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Уред за прогонване на гризачи
МнениеПубликувано на: 11 Мар 2014 12:38 
Титан на мисълта
Аватар

Тук е от: 22 Окт 2007 16:57
Мнения: 12118
Местоположение: The O.C.
Май това беше. Би ли споделил резултатите от употребата на уреда ?
Склонен съм да се съглася. Ако работеше добре, нямаше да се купува само с поръчка по телефона, щеше да го има в магазините.

_________________
Ако всеки нарушава законите, кога ще се оправи България?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Уред за прогонване на гризачи
МнениеПубликувано на: 11 Мар 2014 12:43 
Опитен
Опитен

Тук е от: 14 Яну 2013 12:19
Мнения: 114
Резултата е 0 абсолщтно никакъв ефект от него !!! Същото важи и за уредите за пестене на ток!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 18 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща


Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 14 Юни 2026 15:35


Информация за текущата активност

Регистрирани потребители на линия: Bing [Bot], Google [Bot]


Не можете да пускате нови теми
Не можете да отговаряте на теми
Не можете да променяте собствените си мнения
Не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2011 и т.н. phpBB Group
Style based on FI Subice by phpBBservice.nl │ град Шумен │ Блог
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов │ Редактирано за Форума на ШуменОбяви Шумен
Съдържанието на мненията във форума, с изключение на цитатите от външни източници, е лицензирано под Creative Commons Attribution.
Използването на мненията за комерсиални или некомерсиални цели е разрешено само с хиперлинк към форума и изричното позоваване на източника.
Отговорност за мненията във форума носят само и единствено техните автори.