Активни теми
Страница 1 от 1
[ 5 мнения ]
Автор
Съобщение
valerival
Заглавие: Продавам компютърни части
Публикувано на: 17 Авг 2011 10:39
Ентусиаст
Тук е от: 25 Фев 2011 13:49Мнения: 22(автор на темата)
твърд диск 80gb ata133 25лв видео карта 9600PRO 256mb 128bit ddr2 30лв дънна платка ASROCK K7S41 25лв ПРОДАДЕНА захранване 300вата DELUX 10лв 512мб дрр 400 PQI + 256MB DDR400 A-DATA 20ЛВ процесор някво АМД sempron 2200+ 10лв с вентилатора за връзка на лично 0883 37 98 75 -- 18 Авг 2011 16:01 -- диска и рама са продадени -- 20 Авг 2011 4:02 -- видеото с нова цена 25лв
Върнете се в началото
Vatev
Заглавие: Re: Продавам компютърни части
Публикувано на: 30 Авг 2011 8:28
Опитен
Тук е от: 08 Окт 2008 11:06Мнения: 172
Skype: vatev
Останаха само видео картата и процесора коментар по цената на видео картата е възможен
Върнете се в началото
iliikata
Заглавие: Re: Продавам компютърни части
Публикувано на: 02 Сеп 2011 23:48
Компютърджия
Тук е от: 17 Юли 2009 21:04Мнения: 4362Местоположение: Шумен |͇̿V͇̿I͇̿P͇̿|
Skype: ™©®
Колега да не си объркал акаунтите? Автора на темата е друг.
Върнете се в началото
Vatev
Заглавие: Re: Продавам компютърни части
Публикувано на: 03 Сеп 2011 6:46
Опитен
Тук е от: 08 Окт 2008 11:06Мнения: 172
Skype: vatev
не просто 1та обява е от баща ми 1вата аз просто му я упнах -- Съб Сеп 03, 2011 8:22 -- Между другото от тая обява всичко е продадено и е за ТРИЕНЕ остана само видео картата, която вече е с нов вентилатор.
Върнете се в началото
someoneelse
Заглавие: Re: Продавам компютърни части
Публикувано на: 06 Сеп 2011 16:01
Опитен
Тук е от: 15 Дек 2010 12:42Мнения: 175Местоположение: Шумен
Офертата ми за видеото още е в сила - 15 лв. Повече за тоя клас карта и то със сменян вентилатор не давам,ако приемеш - ЛС
Върнете се в началото
Страница 1 от 1
[ 5 мнения ]
Информация за текущата активност
Регистрирани потребители на линия: Bing [Bot]
Не можете да пускате нови темиНе можете да отговаряте на темиНе можете да променяте собствените си мненияНе можете да изтривате собствените си мнения