ФОРУМЪТ НА ШУМЕН

Гражданска медия номер едно в град Шумен. В този форум шуменци могат да определят реда на актуалните теми.

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 04 Дек 2022 0:53

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 62 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Как Чопър си пише мненията?
МнениеПубликувано на: 05 Ное 2012 18:47 
Форумен инвентар
Форумен инвентар
Аватар

Тук е от: 13 Фев 2011 8:39
Тая награда не е заради добро изказване, а заради сериозно бачкане - добитъка така прави, но откъде Кльони да знае що е това нещо бачкането...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 05 Ное 2012 22:19 
Напреднал
Напреднал

Тук е от: 30 Мар 2012 0:17
Чопъре не им се връзвай.Както казват недолюбваните от теб руснаци "чорт с ними"Аз съм с теб.Просто пускай понякога аргументи:))

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 05 Ное 2012 22:22 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата
Аватар

Тук е от: 13 Яну 2010 13:12
(автор на темата)
Сега му разясни и смисъла на думата.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 05 Ное 2012 22:46 
Форумен инвентар
Форумен инвентар
Аватар

Споко бе, толкова поназнайвам аз руския ама дали ти поназнайваш колкото мен английския?
Антъни, по-голям дявол от това невежество забулено с огромно самочувствие не виждам с тях, а това не е малко...
По принцип искам сериозно да се изкажа по темата с една от любимите ми български поговорки: "не ме слушай какво приказвам, гледай ме какво правя" та как си пиша мненията в място където те нямат никакво значение и тежест е тема, която може да вълнува дребни душички, ако темата е с цел да се посмеем на мой гръб то това не стана, иначе опита беше добър. Сега за интересния ми ден ще споделя в друга тема.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 05 Ное 2012 22:56 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата
Аватар

Тук е от: 09 Яну 2007 0:04
Сподели, ако обичаш, в тая тема, колко поназнайваш английския, че ми стана интересно.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 23 Ное 2012 11:43 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата
Аватар

Тук е от: 13 Яну 2010 13:12
(автор на темата)
Като открия нарочно скритите мнения виждам колко съм бил прав. Яров, да не си чакаш още отговор?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 23 Ное 2012 12:26 
Форумен инвентар
Форумен инвентар
Аватар

Той отговора си го получи, но му го пратих на лично понеже (за разлика от теб) не страдам от комплекс за величие и не сметнах за нужно да му отговарям публично, човека ми благодари за което и толкоз. А след като си толкова прав защо ми откриваш мненията, които май изобщо не закриваш или викаш друго си е да прочетеш нещо интелигентно, а :A7.gif :A7.gif :A7.gif :A7.gif :A7.gif

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 27 Яну 2013 11:34 
№14
№14
Аватар

Тук е от: 15 Дек 2007 13:00
Ненормалник! Наистина само ненормалник може да обижда така. Бърби, не му обръщай внимание.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 27 Яну 2013 12:07 
~~~~
~~~~

Тук е от: 06 Апр 2008 8:12
Не му обръщам внимание, нека си пише. Получава си отговор в негов стил и никак не се усеща, че вреди само на себе си и близките си. Дали ще ме нарече кукумявка или червена бабичка, все едно- през нета не боли. А на живо няма да му стиска, ясно е!:)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 27 Яну 2013 13:05 
Ветеран
Ветеран
Аватар

Тук е от: 06 Авг 2010 11:22
Мисля че на теб не ти стиска на живо да си отстояваш позицията

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 27 Яну 2013 13:09 
~~~~
~~~~

И това само щото не съм пила кафе с теб! :lol: :lol: :lol:
Я стига!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 27 Яну 2013 13:25 
Напреднал
Напреднал

Тук е от: 30 Мар 2012 0:17
к"во стана пак ,че натиснахте ЧОПЪРЧЕТО:)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 27 Яну 2013 13:30 
Форумен инвентар
Форумен инвентар
Аватар

100% не и стиска, затова толкова време е забулена в тайна и мистерия.
Амапола, с тебе се виждаме на живо чат-пат, я сега кажи което ми е нормално, че и поведението ми да е? Както като питали кучето "абе защо оная ти работа е отпред, а мъдете отзад", а то отговорило "кое ли ми е наред, че и туй да е" :ROTFL :ROTFL :ROTFL

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 27 Яну 2013 14:13 
~~~~
~~~~

Чопър написа:
100% не и стиска, затова толкова време е забулена в тайна и мистерия.
Амапола, с тебе се виждаме на живо чат-пат, я сега кажи което ми е нормално, че и поведението ми да е? Както като питали кучето "абе защо оная ти работа е отпред, а мъдете отзад", а то отговорило "кое ли ми е наред, че и туй да е" :ROTFL :ROTFL :ROTFL

Пише се с Й! :O05.gif
Чопъре, като те чета сега, се сещам за една случка отпреди време. Пресичам на Орлов мост, а там спрял един автобус с шуменска регистрация. Имаше някакво събитие на стадиона, изглежда. Сега не помня мач или концерт, но едно видях- нейде, в средата на автобуса, един г-н си беше свалил гащите, а задникът му се белееше през стъклото. Интересно как го беше направил, на кого го показваше и какво искаше да постигне..
И твойта работа същата! :lol: :lol: :lol:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 27 Яну 2013 14:30 
VIP
VIP

Тук е от: 09 Яну 2007 21:19
Eau_de_Clone написа:
Как Чопър си пише мненията?
Много е просто: Съчетават се в произволен ред следните думи:
Съществителни: Комунисти, малоумници, паплач, пасмина, държава, комунизъм, говедо, мизерници, кретени... казах ли комунисти, уроди, некадърници, майката и други такива.
Прилагателни: Комунистически, малоумен, крадлив, некадърен, мизерен, уродлив, идиотски, социалистически, просташка, жалък, тъп, идиотски, червен и други такива.
Глаголи: Разказаха, окрадоха, извлачиха, разпиляха, пръснаха, е--ха, лъгаха и други такива.
Числителни: 45. Няма други.

Цитираните думи се смесват без значение и смисъл, като се постват след всяко мнение на Бърби, Амапола, Клонинга и други комунисти, като по възможност последните се обиждат според случая - администрацията на Форума и без това спи.

:-) Не е лишено от логика. Аз затова го чета така - махам всички споменати "Комунисти, малоумници, паплач, пасмина, държава, комунизъм, говедо, мизерници, кретени... казах ли комунисти, уроди, некадърници, майката и други такива." и странното е, че и след това остава нещо за четене. И по тази причина го чета. Но съм съгласен, че разпространяваните от него тези биха стигнали до по-широка аудитория, ако езикът му не беше толкова екстремистски.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 62 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 04 Дек 2022 0:53

Информация за текущата активност

Регистрирани потребители на линия: Bing [Bot], Google [Bot]

Не можете да пускате нови теми
Не можете да отговаряте на теми
Не можете да променяте собствените си мнения
Не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене: