ФОРУМЪТ НА ШУМЕН

Гражданска медия номер едно в град Шумен. В този форум шуменци могат да определят реда на актуалните теми.

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 27 Сеп 2022 16:53

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 89 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Довиждане от мен!
МнениеПубликувано на: 12 Дек 2013 19:43 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата
Аватар

Тук е от: 13 Яну 2010 13:12
Да поздравим Добо отново във Форума!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 13 Дек 2013 7:02 
~~~~
~~~~

Тук е от: 06 Апр 2008 8:12
Eau_de_Clone написа:
Да поздравим Добо отново във Форума!

А той кога го е напускал? :lol: :lol: :lol:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 09 Апр 2014 14:56 
Титан на мисълта
Аватар

Тук е от: 22 Окт 2007 16:57
Довиждане и от мен. Беше ми приятно, забавлявах се и бях винаги себе си.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 09 Апр 2014 21:04 
Велосипедист
Велосипедист
Аватар

Тук е от: 19 Мар 2008 19:20
Къде бе, Ловец?

We believe in going our own way, no matter which way the rest of the world is going...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 09 Апр 2014 22:45 
Ветеран
Ветеран
Аватар

Тук е от: 13 Авг 2013 20:47
Някой го е върнал в оаканата групичка, а от там май не можеше да развихря мисълта си. Което между другото е жалко.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 11 Апр 2014 19:22 
Акварист
Акварист

Тук е от: 25 Апр 2010 8:13
Много жалко, не съм очаквал такова нещо, човекът с железни нерви и респект да прибегне до такава крайност?
Добре почини си и влез без никакви задължения и отговорности бъди пак такъв какъвто си и ще видиш, че света не е нито добър нито лош. Да наистина отдели на форума почти цялото си време, за което ти изказвам истинското си възхищение за положеният труд. Но не чакай, че всички веднага ще го оценят ако въобще го направят. Но ти си се родил да даваш на останалите всичко което имаш с готовност да жертваш всичко за добрата идея. Дано повече съфорумноци последват твоя пример с готовност да работят за форума.
Надявам се, че виртуалните ни срещи ще продължават и занапред макар и не със такава интензивност. :B4.gif

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 11 Апр 2014 21:33 
Напреднал
Напреднал

Тук е от: 19 Фев 2013 14:55
Ами-ииннн... :I5.gif

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 15 Апр 2014 0:25 
Титан на мисълта
Аватар

Ти да видиш. Липсвал съм на двама човека от форума. Това може да ме направи оптимист поне малко.
Като се погледна отстрани, аз съм лигав, не приемам нищо на сериозно. Какво толкова сте забелязали вие в мен се чудя.
Първото, което ме върна тук, беше ЛС ( инфо за което имаше в пощата ми ). Влязох, прочетох го и излязох. После мнението на barbus. И двамата не казваха Върни се ! ... но тяхното мнение ме трогва. Двама почти напълно непознати, опознали ме виртуално.
За съжаление, за да изляза от групата, трябва да пиша неща, угодни за действащия екип, трябва да се мазня, нещо, което много мразя. Нищо чудно, че не съм си намерил работа.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 15 Апр 2014 8:43 
Ветеран
Ветеран
Аватар

Тук е от: 13 Авг 2013 20:47
Всъщност може и да се учудиш на колко хора им липсваш :)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 15 Апр 2014 9:54 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата
Аватар

Тук е от: 09 Фев 2007 15:36
Едно от 10 мнения на Ловеца е смислено. Трябва просто да спре да пише останалите 9. :lol:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 15 Апр 2014 9:54 
Акварист
Акварист

Тук е от: 25 Апр 2010 8:13
Да не съм те молил да се върнеш, защото приемам твоето излизане от служебните ти задължения към форума, но не и напускането ти като съфорумнок. Така като провъзгласи администратора Добо, но съфорумнока си остана и това е чудесно.Тъй като осъзнавам неимоверният труд на екипа полагащ много усилия и какво? Печели и жъне единствено недоволството на останалите. Някой да е изразил някоя похвала и благодарност? Поне аз не съм забелязал. Това е парадокс но колкото повече отделяш време на форума рано или късно, толкова повече си навличаш злобата на останалите. Даже и в ада Българите нямат пазачи, който се опита да се измъкне другите го събарят обратно в котела. Това което съм се научил от теб и към което съм се стремял е стремежа ти да си безпристрастен и реалист към дискусиите. Ето защо си мисля, че напускането ти, на форума ще изостри интригите и емоциите ще вземат връх, с което темите ще станат безпредметни.
И затова моля съфорумнока Loveca_ да не напуска форума, а като маховик и мощен регулатор да се включва автоматично и занапред в аварийните ситуации за всеобщият му просперитет и популяризиране. :B4.gif

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 15 Апр 2014 13:02 
Титан на мисълта
Аватар

Има, но оптимистичните деца, които я създадоха, често липсват вече. Ето я viewtopic.php?f=10&t=15188 .

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 15 Апр 2014 16:38 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата
Аватар

Тук е от: 09 Фев 2007 15:36
С или без Ловеца този форум няма бъдеще, няма да изчезне,но съвсем скоро тук ще си пишем само 10-тина човека. То не че сега са много повече. И това няма нищо общо с Добо,Ловеца или някой друг. Всички вече са във фейсбук и там е много по-интересно отколкото тук. Всички интернет форуми западат с изключение на тези,които служат за комуникация между група хора със сходен интерес (примерно форум на мотористите,акваристите,футболните фенове и т.н). Тук няма нищо общо между нас освен,че повечето пишещи са от Шумен,но не мисля,че това е достатъчно за да задържи интереса. Живейте си живота и не се занимавайте с глупости и не вземайте форума насериозно,че чак да почвате да разсъждавате болен ли бил,умирал ли или вече бил умрял. :G8.gif

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 15 Апр 2014 16:59 
Титан на мисълта
Аватар

И тук могат да се споделят картинки, да се цитират хора. Защо да е по-различен форума от фейса ? Бих цитирал един форум, който не е "умирал". "Жив" си е от доста гофини, но са ме наказвали за подобни действия, затова ще си го запазя за себе си. Той не е специализиран, както твърдиш. Има си раздели за всичко, като нашия.
Едното хубаво на него е, че има репутация на мненията - само положителна ( бях видял отрицателна, вероятно от някой админ ).
Форума е това - обмен на информация. Питаш нещо, отговарят ти.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 89 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 27 Сеп 2022 16:53

Информация за текущата активност

Регистрирани потребители на линия: Bing [Bot], Google [Bot]

Не можете да пускате нови теми
Не можете да отговаряте на теми
Не можете да променяте собствените си мнения
Не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене: