С хиляди мъки и трудности приключи априлския заслон. Кое как било всеки може да види на снимките във фейсбука. Даже и Великия мразител на Фейсбук прописа там. За Шу-то говоря. Понеже сме супер добри като организатори на заслонски сбирки решихме / кой не се знае / да вдигнем летвата. Следващото форумно мероприятие е по стара Българска рецепта, предавана от баща на син, от майка на дъщеря, от баба на унуче и т.н. традиция. За тези който не се досещат какъв светъл празник има през месец май пускам специален джокер.
Ха така. Е за т'ва си говорим.
Назначавам без право на отказ:
Баш майстор готвач - Селянчето
Баш пазач - дървар - Трупъра
Баш сладкар - не знам как е фирмата, ама тя си знае

Будали - носачи, дървоберачи :1. Дъртия
2. Ловеца
3. Един гол картоф с очила
4. Друг по желание
5. Друг по желание
6. Друг по желание
7. Друг по желание
8. Друг по желание
......
Транспортна рота 1. Шу с неква Италианска смешка
2. Оксиморон с немска бракма
3. Друг пожелание
Специални гости след разрешение:Влад - Владил
подсказка ( дребен, черен, без коса, много крещи, да не говорим как яде )
Времето и мястото след консултации.
Тоз път финансовото самоучастие ке е
10 лв. български или 20 европейски пари. ( всеки сам си носи пиенето )