Тук е от: 26 Сеп 2007 21:54 Мнения: 130 Местоположение: дома
Чудя се кое да сложа първо и кое второ, г-н. мл. серж. Yarov Първо ще сложа туй, че не е ясно за какво се бориш? за правото всички да пият по равни количества бира, да ги викат запас, или да си кажат спокойно мнението във форума, пък макар и с риск някой да вземе да ги разбере... Като има предложение, естествено има и несъгласни, обаче виж първо аргументите (които не са if... else..) и контрааргументите, пък после ще му мислим. Не разбрах какво не разбра, но на мен ми е простено, все пак
Изчаках няколко дена с надежда за нови творчески пориви...
За последно запас май са викали през август 2005: http://www.standartnews.com/archive/2005/08/13/theday/s4525_12.htm, по повод наводненията. По аналогия админът тук предоставя възможност за обсъждане на проблемите на форума от всички заинтересувани. Не виждам да си предоставил равен брой контрааргументи, оттам следва, че не се бориш за равно количество бира. Нито пък аз. Кога ше те бия пак на тенис?
Тук е от: 26 Сеп 2007 21:54 Мнения: 130 Местоположение: дома
Събота или неделя в тенис залата при нас- само да видим тази седмица как ще се развият събитията, че се очертава нещо и за двата дена. Ако си поддържал редовно форма, ще искам хендикап
Заглавие: Re: Препоръки и въпроси относно Форумът на Шумен
Публикувано на: 19 Фев 2008 16:42
Скаут по душа
Тук е от: 12 Фев 2008 17:32 Мнения: 236 Местоположение: Шумен
Като виждам какви неща стават тук (много ценни, според мен - Зелената тема, електронния магазин и доста други), се чудя дали не е необходимо повече хора да научат, че има такъв форум. За всички шуменци би било добре да се възползват от комуникацията тук (всеки с каквото намери за добре), а за Форума - да се запознаят с "качествени" (както ги наричам аз) хора, например такива, които имат желание да помогнат в проектите и имат възможности. Зная, че има много регистрирани (повече от 700), но ми се струва, че има и много нерегистрирани. Например аз научих за Форума от shumen-city.com и то защото се бях загледала в изработката на самия shumen-city.com, а не толкова, че търсех Форум. Но пък ми стана интересно. В същото време, не бих казала, че не познавам Форума, защото не познавам никой от него-напротив. Просто явно не е ставало въпрос. Зная също, че в Шумен тези неща се научават повече "от уста на уста" и че е по-добре да се научат така, отколкото с някаква форма на популяризация (за да не влизат "всякакви", за да не прозвучи "комерсиално" и т.н) Но пък...вече казах, че според мен Шуменци и Форумци имат още какво да обменят
Заглавие: Re: Препоръки и въпроси относно Форумът на Шумен
Публикувано на: 22 Фев 2008 9:15
Ветеран
Тук е от: 28 Яну 2007 19:54 Мнения: 832
Имам следната препоръка: когато мнение е изтрито нека нека админа който го е изтрил уведоми за това. Имам изтрити няколко менения поради незнайни причини, мисля че това е тенденциозно. Не че пиша кой знае какво, но въпросът е принципен !
Заглавие: Re: Препоръки и въпроси относно Форумът на Шумен
Публикувано на: 22 Фев 2008 13:22
Ветеран
Тук е от: 28 Яну 2007 19:54 Мнения: 832
Я админ я мод .. все някой от "групата на Шаро" мисля че точно ти трябва да знеш! Темата е за препоръки, доколкото мога да чета, а точно май тия към които се дават настръхват като прочетат някоя ... Що не вземете да я изтриете тогава темата ....!
Заглавие: Re: Препоръки и въпроси относно Форумът на Шумен
Публикувано на: 22 Фев 2008 13:36
Администратор
Тук е от: 07 Яну 2007 4:15 Мнения: 7168 (автор на темата)
Имаш дейно участие в избирането на състава на "групата на Шаро". Такова понятие като "Я админ я мод" няма и щом обвиняваш в тенденциозно отношение си подплатявай думите с аргументи. Не съм ти няква изтривалка, нито ще ти ставам отдушник на нервите, понеже някой ти трил мненията.
Заглавие: Re: Препоръки и въпроси относно Форумът на Шумен
Публикувано на: 22 Фев 2008 13:56
Ветеран
Тук е от: 28 Яну 2007 19:54 Мнения: 832
Пример от последния час: Заедно с по горното ми мнение беше пуснат рапорт за мнение на потребител което мисля, че е в разрез с добрия тон и правила на форума. Отговор на рапорта няма, дори не ми се отговори че той не е основателен, а тук в темата за същотото време няколко отговора имам .. Това не е ли тенденция! Говоря принципно, не съм вманиячен да се чете какво пиша, и не мисля че мненията са ми "Божие слово", просто исках да дам препоръка - като се трият мнения от кого и съответните мотиви , за да се избегнат такива неудобности занапред. SS много лично го приемаш това, мезнам какво да си мисля ... Аз съм широко скроен и съм надраснал времето времето в което се излива нерви, особенно там където "дикиш не хваща".
Заглавие: Re: Препоръки и въпроси относно Форумът на Шумен
Публикувано на: 22 Фев 2008 14:19
Администратор
Тук е от: 07 Яну 2007 4:15 Мнения: 7168 (автор на темата)
Като се обърнеш лично към някой е логично той да приеме казаното лично. Да разбирам ли, че ако в рамките на един час някой не вземе отношение по рапорта ти, това е тенденциозно отношение ? Или трябва да давам обяснение защо като съм влязъл във форума съм решил първо да прочета новите мнения, да напиша нещо и после да прегледам сигналите .
P.S. "Ало админа, спиш ли?" е доста невъзпитано начало на рапорт, между другото.
Заглавие: Re: Препоръки и въпроси относно Форумът на Шумен
Публикувано на: 22 Фев 2008 15:03
Ветеран
Тук е от: 28 Яну 2007 19:54 Мнения: 832
Да ти кажа няма да е зле да обясниш, тъкмо ще знаем повече и ще се съобразяванме с изискванията не само с твоите, а и с останалата часто от ЕKИПА. Тъкмо на човек ще му е ясно ще му е ясно какво и как да направи.
"Да разбирам ли, че ако в рамките на един час някой не вземе отношение по рапорта ти, това е тенденциозно отношение" - не не го рабирай така, но след като се реагира по различн начин на него и постовете тук - точно така го рабирай.
"P.S. "Ало админа, спиш ли?" е доста невъзпитано начало на рапорт, между другото."- да за рапот но в минус на админа ...
п.п. яяя хванал дикиш рапорта
Последна промяна mxkolev на 22 Фев 2008 15:26, променена общо 1 път
Заглавие: Re: Препоръки и въпроси относно Форумът на Шумен
Публикувано на: 22 Фев 2008 15:51
Ветеран
Тук е от: 28 Яну 2007 19:54 Мнения: 832
Е радвам се, че вече ти е ясно! Ако беше затрил последните ми мнения, нямаше да е някаква загуба, може и сега да го направиш, но щеше да е жалко. Виж какво SS няма смилъл да продължаваш /ме / със съшия тон, макар че днес имам достатъчно свободно време, както явно и ти. Имах препоръка направих я, това дали ще я пиемете или не е друг въпрос. Тъй като ти съвместяваш както социалната /админа/ и техническа /модова/ дейност във форума и голяма част те визират като "Човека форум", защо не се съберете с "групата на Шаро" и да обсъдите политиката, независимо каква е важно е да е единна.
Заглавие: Re: Препоръки и въпроси относно Форумът на Шумен
Публикувано на: 22 Фев 2008 16:50
Администратор
Тук е от: 09 Яну 2007 2:16 Мнения: 1786 Местоположение: Valhalla
mxkolev написа:
Имам следната препоръка: когато мнение е изтрито нека нека админа който го е изтрил уведоми за това. Имам изтрити няколко менения поради незнайни причини, мисля че това е тенденциозно. Не че пиша кой знае какво, но въпросът е принципен !
Това е възможно само ако са малко на брой подобните мнения. Иначе модераторите ще прекарват свободното си време в обяснения. Съмнявам се някой да разполага с такова време.
_________________ Изработка на сайт -Часовници онлайн --- Рок и метъл в нета --- etcaptor.com ------ watchesbg.net ---------- freenetlife.com
Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 17 Юни 2026 9:13
Информация за текущата активност
Регистрирани потребители на линия: Bing [Bot], Google [Bot]
Не можете да пускате нови теми Не можете да отговаряте на теми Не можете да променяте собствените си мнения Не можете да изтривате собствените си мнения