ФОРУМЪТ НА ШУМЕН

Гражданска медия номер едно в град Шумен. В този форум шуменци могат да определят реда на актуалните теми.

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 03 Юли 2020 11:38

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 84 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Колопоходи пролет 2010
МнениеПубликувано на: 16 Юни 2010 5:27 
Велосипедист
Велосипедист
Аватар

Тук е от: 11 Фев 2007 14:04
(автор на темата)
Ние пък се загубихме, търсейки Римския път :O01.gif И то на място, където и преди съм се губила :B3.gif
Снощи комарите наистина бяха жестоки :02_eh.gif Дължи се на обилните валежи, които паднаха тази година и платото още е много много влажно, има локви доста често.
Тъй като с голяма група се кара малко по-бавно (независимо от участниците), а комарите хапеха безпощадно в момента, в който някой спре за секунда, направихме 2 секции: за черно и за шосе. Смятам, че това е добра идея, за да няма сърдити, защото на някой му се кара в гората, а карал по асфалт, а на другите им се карало асфалт, а пътят бил каменист :B4.gif
Явно за вечерните карания в жегата има доста желаещи, което е супер :O02.gif Надявам се традицията да продължи и всеки е добре дошъл.
Тази вечер какво ще кажете в 18 на пожарната . Но този път предлагам да се разделим от началото и да се съберем на паметника, защото пътечката по червената маркировка си е доста труден.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 16 Юни 2010 21:53 
Велосипедист
Велосипедист
Аватар

(автор на темата)
17.06. има отново две карания: 7 сутринта за кратко каране тип сутрешна физ зарадка и 19 часа отново. Сборен пункт и за двете: пожарната. Повтарям: 7 сутринта и 7 вечерта :O02.gif

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 17 Юни 2010 17:20 
Велосипедист
Велосипедист

Тук е от: 20 Май 2010 17:58
norfildor написа:
Специални поздрави на юношките за днешното каране, успяха да ми пораздвижат кръвта/или поне тази, която ми оставиха двайсетината комара, на които съвсем не доброволно направих щедро дарение/. Еей, Милене днес изпусна много, да видиш само кви атаки, кво чудо психологически перфектно изработени за разлика от физическото им изпълнение, ноо фъна беше голям. Викам аз:"Кой ще води?", те "Тиии!", завъртам два пъти, и гледам първото профучава пакрай мен, прихващам аз след десет секунди тръгва второто..., голяма гонешка. Браво на момиченцето, мисля че Габи се казваше, че издържа стоически на темпото, евала признавам си впечатлен съм! Браво!

Включих на 18 скорост (3-6) в опит да ви догоня, ама и това не помогна.
И аз съм впечатлена. Юношките се оплакват, че късия баир им идва зор, ама на равно нямат грешка.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 17 Юни 2010 17:51 
Ентусиаст
Ентусиаст
Аватар

Тук е от: 25 Авг 2009 9:05
Проблема с догонването в случая е чисто технологичен хехе, докато ти си била на (3-6)останалите сме включили светлинната 3-9!!! Миналата година и аз бях със шестица но ми писна да въртя, като ненормалин надолу по баирите и си сложих девятка, което повлече със себе си смяна на верига, команди, задна главина и два нови крака, така че не се коси, "вината" е на технологичния напредък.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 17 Юни 2010 17:57 
Playful moods
Playful moods
Аватар

Тук е от: 10 Мар 2008 10:08
Аз си мислех, че карате, а вие ниско сте прелитали... :O01.gif :A1.gif

ако не можеш да вървиш - пълзи.
Каквото и да правиш, продължавай напред!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 17 Юни 2010 21:19 
Велосипедист
Велосипедист
Аватар

(автор на темата)
Аз си мислех, че norfildor писал от куртоазия за това как карат младите по асфалта. Не бил :)
Всичко изглеждаше лежерно в началото. Но само до началото... След като качихме дългия баир към паметника, онези ми ти младежи като се емнаха и направо ме измориха по равния асфалт в опити да ги стигна. Направихме хубава обиколчица и добре, че решиха да ме пожалят по баира от Лозево, че днес ми беше доста претоварен ден и хич не ми беше до кушии.
Поздрави на всички участници, хубаво каране беше :A1.gif

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 18 Юни 2010 11:34 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата

Тук е от: 15 Апр 2008 9:12
За събота (19.06) има ли желаещи за каране? Можем да направим някое мързеливо Кочово. Ако пък ви се кара повече, може и мързелив Фисек. Пък най ще се радвам, ако искате кал и гора. На такава вълна съм, ама обещавам да е за кратко - докато се изтърка новата ми задна гума.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 18 Юни 2010 12:46 
Велосипедист
Велосипедист
Аватар

Тук е от: 12 Май 2010 11:19
Местоположение: ...Млечен път, ..., Земя, Европа, ..., България, Шумен, ...
Ами те в събота гледам го дават да превалява, но принципно за един асфалт съм навит. Не ми се влиза сега в гората, че е блато.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 18 Юни 2010 16:11 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата

Хайде де! Къде сте? Веско е ясен, той е като Ани - винаги на линия. Друг някой? Как ви звучи 10 часа на пожарната?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 18 Юни 2010 16:57 
Опитен
Опитен
Аватар

Тук е от: 25 Май 2010 20:22
Пичове, днес най-после взех оранжевия звяр :O02.gif . Така че след известна подготовка и навлизане във форма /знаете, не съм карал от 20 години, а и сега ще отказвам цигарите/, ще съм на линия и аз да кретам на опашката в колоната на Тур Дьо Плато :biggrin .

-- 18 юни 2010 18:00 --

Даже и каска съм си взел и приличам с нея на някой извънземен /то не знам, дали и без нея не е същото :biggrin /.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 18 Юни 2010 17:04 
Велосипедист
Велосипедист
Аватар

(автор на темата)
ЧНБ! (Честит нов байк!) Със здраве да го караш, много да го караш и без да ползваш каската по предназначение :B9.gif

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 18 Юни 2010 17:11 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата

Я да идваш, Тихи! Как мислиш да влизаш във форма? Велоергометър ли ще въртиш? Каква е тази неприсъща за звездните пътешественици срамежливост? Донеси 200 грама водка "Мери Джейн" и ще ти изнеса цяла лекция по въпроса.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 18 Юни 2010 17:24 
Администратор
Аватар

Тук е от: 07 Яну 2007 4:15
Не го слушай! Ще те закара в най-голямата кал и после ще ти каже "Че тъй де, какво е туй чистичко, ново и лъскаво колело? Сега вече изглежда както трябва."

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 18 Юни 2010 19:37 
Опитен
Опитен
Аватар

Тук е от: 25 Май 2010 20:22
Сладури сте вие. Наистина, колелото плаче за малко кал - толкова е чисто, че днес пет пъти ме питаха "Ново е, нали?" И аз кимам срамежливо :D . А Запа е прав, че няма каква специална подготовка да правя. Май наистина е по-добре да хващам направо баирите.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 18 Юни 2010 20:43 
Велосипедист
Велосипедист
Аватар

Тук е от: 01 Май 2010 19:58
zappa написа:
Хайде де! Къде сте? Веско е ясен, той е като Ани - винаги на линия. Друг някой? Как ви звучи 10 часа на пожарната?

И аз може да дойда... 10 ще съм на линия с най-необходимото :D4.gif :O01.gif

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 84 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 03 Юли 2020 11:38

Информация за текущата активност

Регистрирани потребители на линия: Bing [Bot], Google [Bot]

Не можете да пускате нови теми
Не можете да отговаряте на теми
Не можете да променяте собствените си мнения
Не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене: