Dobo написа:
Хахаха , готино

- каза Добо с насмешка - само че не мисли, че няма да ни търсят там...
Наско стана от стола, извади цигара от смачкания пакет и я запали без да бърза. Обичаше да усеща как цигареният дим нахлува в дробовете му , а после бавно излизаше, затопляйки изпотеното му лице. Гласът му стана още по тих:
-Добо, още не съм свършил. Знаеш каква е твоята работа - да стреляш на месо ако някой ни се пречка. Останалото остави на мен.
Добо вдигна две ръце в знак на съгласие и повдигна вежди подчинително. Свали каубойската шапка, сложи я с отучено движение на масата и също запали цигара.
-Не е на хубаво да се слага шапка на масата - намеси се Мирослав и я посочи с ръка.
Наско направи крачка, премести шапката на закачалката и продължи:
-От мазето под трезора има директен вход към канала, проверено е вчера от наш човек, служител на банката, не е зазидана връзката. Канализацията има изход до "Цар Освободител" 114, до книжарница "Словесност". Всъщност, изходите са два - другият е встрани от интернет зала "3Д", ще излезем от там. Ще ни чака Ники, както се разбрахме, с микробуса, и докато се усетят от ОББ, ще сме най-вероятно "на майната си"...
Добо се беше втренчил в Наско с отворена уста:
-Планът наистина е перфектен - каза Добо, който не очакваше подобен сюжет.
-Да се надяваме - прошепна Наско и добави с усмивка - Добо, само гледай да не объркаш пушките и да вземеш тази за пейнтбол, че ще се издъним, ей!
Последва смях, а след секунди на вратата се почука.
-Това е Николай, сега ще ви запозная с него. - каза Наско и излезе в коридора.