ФОРУМЪТ НА ШУМЕН

Гражданска медия номер едно в град Шумен. В този форум шуменци могат да определят реда на актуалните теми.

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 27 Фев 2020 0:29

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 20 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Изложение за животни Шумен 2010Г
МнениеПубликувано на: 27 Сеп 2010 22:11 
Акварист
Акварист
Аватар

Тук е от: 17 Ное 2009 9:52
(автор на темата)
Здравейте,
ето какво открих за есенното изложение в Шумен

"Традиционен есенен базар на гълъби и други декоративни птици и животни в град Шумен /09.10.2010/

Сдружение на природолюбителите гълъбовъди "Гълъб на мира" - гр. Шумен известява, че на 9-ти октомври /събота/ 2010 година в град Шумен до портала на КТА "Мадара" ще се проведе традиционният базар на гълъби и други декоративни птици и животни. Пътните листи са задължителни! Всеки участник, който ще носи птици и животни на базара, трябва да притежава пътен лист от местната ветеринарно-медицинска служба на населеното място по район. Молим Ви, преди да си тръгнете да почистите района и хвърлите отпадаците в контейнерите. Ако има забрана поради птичи грип ще ви известим своевременно! За повече информация: Председател на сдружението Станислав К. Стефанов 0887 735 461 0897 444 262 "

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Изложение за животни Шумен 2010Г
МнениеПубликувано на: 28 Сеп 2010 19:30 
Акварист
Акварист

Тук е от: 25 Апр 2010 8:13
С нетърпение ще чакам да ни информираш за събитеето. :B4.gif
Ето ена престояща изложба тук в един съсед град-Лиса хад Лабен http://translate.google.cz/translate?hl ... .vll.cz%2F

-- 28 сеп 2010 21:36 --

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 29 Сеп 2010 10:57 
Титан на мисълта
Аватар

Тук е от: 05 Сеп 2009 10:43
Събирайте си парички от сега да не кажете после много хубави неща видях но неможах да си купя.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 30 Сеп 2010 18:19 
Акварист
Акварист

westcamp С този визаш да си призная ме стъписахте.Не знам коло дълго го ползвате но лично за мен е не разбираемо.Каквито и символи от Османската империя да се показват и по каквито и поводи,меко казано са недопустими .Още преди много години Кемал Ататюрк ги премахва с което отрече непопулярна та политика и действие на бивалата Османска империя довела до изолация на турската държава.Пропагандирането на тези символи е като да показваш фашистките Като Български граждани трябва да имаме поне малко уважение и сериозност към нашата история. :BB07.gif

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 01 Окт 2010 21:29 
Модератор
Модератор
Аватар

Тук е от: 15 Апр 2007 21:12
barbus,изложбата в Шумен е предимно за птици.Има и зайци,някое и друго куче,даже имаше и питон преди време.Акваристите са изключително малко.Има някоя друга рибка,но предимно хелери,гупи,златни и т.н.Продава се предимно китайска евтина техника,може би защото е по вървежна и лесно продаваема.Не съм виждал да има Ехайм."Хиляди" хора се блъскат и настъпват,има доста шатри с кебапчета и бира и така.Изложбата няма нищо общо с тези,кото ни показваш ти.Ако отида ще щракна няколко снимки да добиеш представа.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 01 Окт 2010 22:02 
Гастарбайтер
Гастарбайтер
Аватар

Тук е от: 15 Апр 2008 2:43
barbus написа:
westcamp С този визаш да си призная ме стъписахте.Не знам коло дълго го ползвате но лично за мен е не разбираемо.Каквито и символи от Османската империя да се показват и по каквито и поводи,меко казано са недопустими .Още преди много години Кемал Ататюрк ги премахва с което отрече непопулярна та политика и действие на бивалата Османска империя довела до изолация на турската държава.Пропагандирането на тези символи е като да показваш фашистките Като Български граждани трябва да имаме поне малко уважение и сериозност към нашата история. :BB07.gif

Ама като маате (ядете) баклави и дюнери не говорите така, плющят ви ушите. Чак пръстите си облизвате и не можете да мислите за друго. Сега на гладно, много идеи ви идват. :A1.gif

П.П. А това, че дюнерджията преди малко е излязъл от тоалетната с ибрика преди да ви обслужи, пак не ви дразни. :O01.gif

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 02 Окт 2010 17:40 
Акварист
Акварист

aruba_man Ще се радвам ако ни покажете някоя изложба от Германия. :)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 02 Окт 2010 18:16 
Гастарбайтер
Гастарбайтер
Аватар

Тук е от: 15 Апр 2008 2:43
Български гастарбайтер да отиде на изложба е все едно ходжата да иде на петъчната литургия във Ватикана. :D
В свободното си време, ние сме намерили къде по-интересни занимания като например - да обикаляме автокъщите за евтини Голф 3, да бръмчим по немските битпазари за боклуци, които после да продадем в България и т.н. Германия е голяма държава и никога не можеш да скучаеш. Но за да задоволя любопитството ти, ти пращам един клип от купон на български гастарбайтери. Изображение
Препоръчвам ти да не гледаш картината, само се концентрираш върху звуците и ще имаш чувството, че си в зоологическата градина в Берлин. От това по-хубава изложба, здраве му кажи. Изображение

Виж и тук, сякаш синигерчета пеят. :D

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 02 Окт 2010 18:37 
Акварист
Акварист

nipresi Важна е идеята и традициите.Ще чакам с нетърпение материалите ти .Нашенците са изобретателни хора като се поразгледат какво става в Европа нещата полека лека ще се променят.Както се казва -всеки иска да се учи но никой не иска да бъде поучаван.Така че може и аз да посетя изложбата и да видим какво ще се получи. :B4.gif

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 02 Окт 2010 20:46 
Титан на мисълта
Аватар

Barbus къв ти е дерда брат ми ?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 03 Окт 2010 10:28 
Акварист
Акварист

Драги westcamp надявам се ,че акваристиката или някои други екзотични животни предствлявят интерес за вас.Ако найстина е така тук сте на правилно място.Ще се радвам ако се включите в дебатираните теми или сам предложите такива.Ако по някакъв начин съм ви засегнал,моля за извинение-нямал съм такова намерение то не.С моето изявление просто съм се придържал към исторически те факти.На вас и на всички участници в Форума на Шуменските Акваристи желая приятен виикенд. :B4.gif

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 10 Окт 2010 17:54 
Модератор
Модератор
Аватар

Тук е от: 15 Апр 2007 21:12
Ходих вчера на изложбата за птици.Нямаше нищо,което да впечатли хора свързани с нашето хоби.Наколко сергии с китайска техника и Акваел.Рибки видях само хелери,гупи,златни и някоко цихлиди.Имаше и дискуси,но тъй като беше доста студено бяха в хладилна чанта(без лед естествено :D ),може би за да им се поддържа по-висока температура.Като цяло съм разочарован(както всеки път :? )откъм присъствието на акваристи,но тя изложбата си е в крайна сметка за птици.Най-много вървеше алъш-вериша на капанчетата със скара-бира.Това е накратко.Снимки не съм правил,просто нямаше на какво.barbus завиждам ви благородно за изложбите в Чехия :B4.gif !

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 10 Окт 2010 18:50 
Акварист
Акварист

Няма кой знае за какво да ми завиждаш,аз след известно време ще трябва да се завърна.Та докато съм тук искам да ви информирам.Пък ние всички вече сме дълбоко в материала-знаем акваристичните форуми в Чехия и можем да ги следим и от България.Борсите с евтини риби и водни растения наистина ще ми липсват.Но погледнато от друга страна у нас конкуренция та е по слаба и дава възможност за изяви на Българските акваристи.По голямата част от рибичките отгледани тук се изнисът навън.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 10 Окт 2010 22:01 
Акварист
Акварист
Аватар

Тук е от: 02 Апр 2009 19:23
Наистина голяма скръб,този път май и биг Гонзо го нямаше.Дано любителите на пернатите поне да са останали доволни.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 19 Мар 2011 15:03 
Титан на мисълта
Аватар

Придържайте се към темата ако обичате:
Изложение във Търговище 24,25,26 март.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 20 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Бърз отговор

Подобни теми   Автор   Отговори   Преглеждания    Последно мнение 
Местите се София- Шумен, Шумен - София?

в Услуги

HamaliMilchev

1

11159

12 Ное 2018 2:12

АА в Шумен

в Общи разговори

Calmness

3