ФОРУМЪТ НА ШУМЕН

Гражданска медия номер едно в град Шумен. В този форум шуменци могат да определят реда на актуалните теми.

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 09 Апр 2020 22:18

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 118 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Кой е човекът с най-смислени мнения?
МнениеПубликувано на: 01 Яну 2012 16:01 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата
Аватар

Тук е от: 23 Юни 2008 15:54
Дали е възможно да спреш да се обръщаш към мен с "детенце", защото някак си, ти си този, който се заяжда като петокласник. Не знам в такъв случай кой е детенцето. Ти посещаваш често Лорие, ама аз не. :biggrin

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 01 Яну 2012 16:34 
<5™
<5™

Тук е от: 23 Фев 2007 16:15
it_ends_tonight_,

но ти се детенце. И аз така те виждам.

П.П. Темата активно отива в много интересна посока. Отлична работа. :)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 01 Яну 2012 18:45 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата
Аватар

Долавям известна разлика между начина и отношението, по които ти ме виждаш като детенце и тези, по които уважаемият Чопър.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 01 Яну 2012 20:12 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата
Аватар

Тук е от: 08 Яну 2007 10:07
Много философстваш , детенце :D

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 01 Яну 2012 20:19 
~~~~
~~~~

Тук е от: 06 Апр 2008 8:12
ME4O_TURIST написа:
Не, просто си заядлива ;)

И, понеже, съм /според теб/ заядлива, независимо от факта, че не съм имала словесен конфликт във форума с 'добряка' чопър, той , при това съвсем заслужено, може да си позволява да пише подобни гнусотии в лични...Браво бе, чак толкова, признавам, не очаквах да слезеш.
Добър човек не може да изрече, камо ли да напише на непознат подобно нещо!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 01 Яну 2012 20:33 
Форумен инвентар
Форумен инвентар
Аватар

Тук е от: 13 Фев 2011 8:39
Ами Детенеце си - като детенце наивно се вреш между шамари и предизвикваш противници, които не са ти по мярка... и никога няма да бъдат, просто, девойче, много си далеч и едва ли някога ще стигнеш нивото да се стягаш на мен, но това са уроци от живота, които тепърва има да учиш щото явно мама и тате не са ти обяснили ясно какво значи да си знаеш мястото. Бърборинова, пак за популизма да поговорим, а? Недей игра Многострадална Геновева - сума народ издразни не защото не си от Шумен, а с високопарни мнения тип "последна инстанция" подплътени с едно нищо и то голямо. Седиш си анонимна (това, че си се срещнала с трима-четирима форумци не значи нищо) изказваш се компетентно по всевъзможни въпроси голяма част от тях дори не те касаят по никаква причина (няма да забравя с каква пламеност защитаваше военното училище в Шумен нищо, че на теб никога не ти се е налагало да го заобикаляш по три километра на ден - нещо, което ние всеки ден правим) и с цялата си наглост не обиждаш по-малко, а още повече имаше ситуации когато ме нареждахте и обиждахте, а аз нямах възможност да се защитя. 100% съм убеден, че не си този ангел за който се изкарваш тука и в реалния живот си пълна противоположност, за което търпиш негативи, което те е превърнало в такава сърдита лелка, но държа да поясня - ако тук(виртуалния свят) съм проклет злобар то десетки други ще кажат, че в реалния живот съм пълна противоположност, за което при теб едва ли е така, но докато аз ще си понеса заслуженото във виртуалния надявам се ти в реалния! Надявам се скоро менопаузата ти да приключи, че да си отдъхнем малко ама сякаш уви...

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 01 Яну 2012 20:41 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата
Аватар

Бърби написа:
ME4O_TURIST написа:
Не, просто си заядлива ;)

И, понеже, съм /според теб/ заядлива, независимо от факта, че не съм имала словесен конфликт във форума с 'добряка' чопър, той , при това съвсем заслужено, може да си позволява да пише подобни гнусотии в лични...Браво бе, чак толкова, признавам, не очаквах да слезеш.
Добър човек не може да изрече, камо ли да напише на непознат подобно нещо!

'Аре само да не ме занимаваш с глупости :O01.gif
Дразниш :J6.gif

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 01 Яну 2012 20:44 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата
Аватар

Моите мама и тате не ги намесвай, защото те са дали всичко от себе си да ме възпитат и да ме направят това, което съм. ( което пък не означава, че съм зверски готина тийнейджърка и всички трябва да ми се възхищават ). Разбира се, че още имам да се уча, ти да не би да си се научил вече?
Не знам какво е твоето ниво, което трябва да достигна. Ще се постарая да не слизам чак толкова надолу, че да говоря по този унизителен ( и крайно неграмотен начин ) на една по-възрастна от мен жена. Само заради годините и пола ( макар че очаквам да кажеш, че това е стереотип ) тя заслужава поне малко уважение и далеч не този начин на изразяване на гнева. И тъй като ти намеси моите родители, искам само да запитам твоите така ли са те учили да говориш на една дама?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 01 Яну 2012 20:50 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата
Аватар

Стига се газира пък ти.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 01 Яну 2012 20:52 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата
Аватар

Извън темата/подсказка:
Уф, ти пък поне слагай безсмислените си коментари в offtopic...

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 01 Яну 2012 20:52 
~~~~
~~~~

Тук е от: 06 Апр 2008 8:12
Чопър написа:
......

Да си видял да страдам заради простащините ти? Забрави!
Има тук едни хора, от чийто интетелект, поведение и гражданска позиция можеш да се учиш- възползвай се! Поне ще те научат на ефективна комуникация и уважение.
Моето, за съжаление, след толкова изписани гадории, естествено, няма да получиш, но пак казвам- ВСИЧКО СЕ ВРЪЩА! За теб, ще е двойно по-тежко!

-- Нед Яну 01, 2012 20:53 --

ME4O_TURIST написа:
'Аре само да не ме занимаваш с глупости :O01.gif
Дразниш :J6.gif

Аре ...разкарай се...:) / в твой стил/

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 01 Яну 2012 20:55 
Форумен инвентар
Форумен инвентар
Аватар

Тук е от: 13 Фев 2011 8:39
Всъщност не са, но живота ме принуди, а и освен това (надявам се скоро лично ще се убедиш в това) аз съм човек, който не умее да се съобразява и каквото ми е на сърце това ми е на езика. По принцип пред мен тия неща "ама жена се докосва само с цвете" и само защото е жена трябва да се държа една идея по-учтиво не вървят по никой начин още повече когато съм провокиран, последните години жените станахте много нагли същества и също както циганите спекулират с интеграцията и спазването на човешки права така и жените се научихте да спекулирате с това, че сте "по-нежния пол", но както казах пред мен това не!!! Както говоря на мъже и им казвам каквото имам да им кажа така и на жени, колкото и грозно на пръв поглед да е това! Твоите мама и тати, ако това е всичкото дето го могат...

Бърби, понеже жената е именничка днеска и още ми е празнично ще си позволя да ти отговоря с музика:

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 01 Яну 2012 20:55 
<5™
<5™

Тук е от: 23 Фев 2007 16:15
Айде почивка!

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 118 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Подобни теми   Автор   Отговори   Преглеждания    Последно мнение 
SSD vs HDD – Мнения

в Хардуер и софтуер

mitko7

10

3576

11 Яну 2016 16:37

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 09 Апр 2020 22:18

Информация за текущата активност

Регистрирани потребители на линия: Bing [Bot], Google [Bot]

Не можете да пускате нови теми
Можете да отговаряте на теми