ФОРУМЪТ НА ШУМЕН

Гражданска медия номер едно в град Шумен. В този форум шуменци могат да определят реда на актуалните теми.

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 29 Окт 2020 9:42

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 103 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Следваща

Кой потребител е по-дразнещ за Вас?
Бърби 54%  54%  [ 22 ]
Чопър 39%  39%  [ 16 ]
Друг (редно е да го отбележите в темата) 7%  7%  [ 3 ]
Общо гласове : 41
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Бърби VS Чопър
МнениеПубликувано на: 21 Яну 2014 6:09 
~~~~
~~~~

Тук е от: 06 Апр 2008 8:12
Ха ха...кутрето си е спретнало интригански спектакъл и цели 29 'потребителя' са се вързали на кукичката :lol: :lol: :lol:
И целият панаир щото не съм искала да се запознавам с някой...Ами не искам и точка. Това да не е сайт за запознанства от ранните години на нета? Повечето от тия, дето ги познавам от тук, съм ги срещнала преди да вляза във форума и нямам никакво намерение да обяснявам повече. Все пак човек сам си избира приятелите. А понякога и враговете:))
А това, че понякога липсвам, не е заради бурята, сладурче- имам премного работа и грижи, че да вися денонощно тук за кефа на твойта персона. Обикновено не те чета, щото ти озверя когато написах, че ще гласувам за бсп, но сега мисля да ти подхвърля друго кокалче -този път ще гласувам за националистическа партия /само да си избера коя :lol: :lol: :lol: / .
От тук нататък можеш да продължиш в твой стил- простотии, лъжи, клевети-каквото ти дойде наум. Полезно е за воайрите във форума, които си нямат друго забавление. И не се надявай, че при среща на живо, както ти се е случвало преди с други, можеш да изгладиш обидите и клетвите -думите, както знаеш , са хвърлен камък. Аз нося на бой, но ти няма да понесеш, като се върнат..

Иначе ви бива- да ви подхвърлят кокала и сте готови да се сдавите...тъжна гледка..

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 21 Яну 2014 8:02 
Форумен дух
Форумен дух

Тук е от: 03 Юли 2008 20:56
Българинът си е мазохист и извратеняк. Знаех си, че като по-малко дразнещ ще определят непоносимо дразнещия Чопър, същата работа като един Биг Брадър със Здравко, който беше за гонене още от началото, но народът упорито го остави в играта и дори спечели. Всички са така-ние да сме наопаки. Няма такъв народ по света... :01_crazy.gif :02_eh.gif

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 21 Яну 2014 8:05 
Напреднал
Напреднал
Аватар

Тук е от: 05 Яну 2009 13:17
Кой беше пък ти,че на база на твоето мнение да правиш изводи за цял един народ.Това,че теб някой те дразни,не означава,че и другите ги дразни.Ето примерно ти ме дразниш много повече от тях двамата ама не правя някакви генерлни изводи от това.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 21 Яну 2014 8:27 
Форумен дух
Форумен дух

Тук е от: 03 Юли 2008 20:56
Просто отбелязвам факт, независимо дали ти харесва. Няма значение кой съм аз, не искам да съм никой. Тук хората не гледат на помагат или да решават проблеми, а да ги създават и подклаждат. Политиката в момента в България е пресен пример за това, а тя е отражение на народа.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 21 Яну 2014 9:10 
Форумен инвентар
Форумен инвентар
Аватар

Тук е от: 13 Фев 2011 8:39
(автор на темата)
Бърби, фактите са си факти - ей ти го нагледно повече от половината форум не те понася не защото си обидила или наранила някой, а защото непрекъснато пишеш лъжи и демагогии, а обвиняваш други за това, когато изразят непоносимостта си към теб. Напусни бе - повече от половината тук го искаме, махни се, напусни с достойнство (ако знаеш какво е това) за да може форума да върне малко от предишната си слава!!! Нали имаш много работа (все повече и повече форуми се появяват и трябва да се пишат платените тъпотии, които бълваш непрекъснато) върши си я, лъжи себе си са значимостта си, но престани да пречиш на форума, с който нямаш НИЩО общо!!!!

Максимушка, ти си типичен делиормански помияр - по-долен и смотан си от най-продажния политик в държавата. Кух и некадърен чуждопоклонник, тотален профан, сектант.... при такива "качества" как да не се радвам, че не искаш да се асоциираш с българин :ROTFL :ROTFL

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 21 Яну 2014 19:19 
Акварист
Акварист

Тук е от: 25 Апр 2010 8:13
Моля моля, с Бърби не можеш да се сравниш и на малкият и пръст, нито с max. Тези шашмалогии във форума и Интернет ги знаем много добре, спокойно мога да направя Бърби с 99% успеваемост и какво от това? Ти не можеш да напишеш един пост без дебелашките си обиди и простотии. Това, че във форума те толерират с нищо не може да измени имича ти. Няма нещо по недостойно от това да имам власт и умишлено да сереш на всички останали за да покажа колко си велик? И да заявяваш открито, че го правиш умишлено. :BB07.gif

Последна промяна barbus на 22 Яну 2014 18:44, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 21 Яну 2014 19:31 
Форумен инвентар
Форумен инвентар
Аватар

(автор на темата)
barbus написа:
Моля моля, с Бърби не можеш да се сравниш и на малкият и пръст, нито с max. Тези шашмалогии във форума и Интернет ги знаем много добре, спокойно мога да направя Бърби с 99% успеваемост и какво от това? Ти не можеш да напишеш един пост без дебелашките си ОбИди и простотии. Това, че във форума те толерират с нищо не може да измени имиДЖа ти. Няма нещо по-недостойно от това да имаШ власт и умишлено да сереш на всички останали за да покажЕШ колко си велик? И да заявяваш открито, че го правиш умишлено. :BB07.gif

Власт нямам бе, капут нещастен!!! А ти кога ще напишеш пост без правописни грешки??? И на тия 30 човека кажи с коя власт въздействах на поне 17 такива????
Тъпата пачавра е точно копие на правителството, на което робува - хиляди души им казаха "махайте се" без резултат. Иначе мога да се сравнявам с който си искам - специално с тия двамата помияра просто няма смисъл да се съревновавам, кое им е по-специалното от мен? Нито са по-кадърни, нито по-умни, нито по-красиви от мен :O02.gif :O02.gif :O02.gif :O02.gif :O02.gif

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 21 Яну 2014 20:00 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата

Тук е от: 05 Фев 2007 15:55
Извън темата/подсказка:
Чопър написа:
мога да се сравнявам с който си искам

Пише се: Мога да се сравнявам, С КОГОТО си искам. (избягвай да поправяш чужд правопис) :lol:

Въпреки, че съм от потребителите, които вероятно е отправил най-много сигнали към администраторите за обидните думи на Чопър, аз гласувах за него по следните причини.
1. Най-много в Бърби ме дразни употребата на местоимението ВАШ - вашия форум, вашия град, вашите скаути, вашите ученици, вашите улици, вашата община, вашия кмет и т.н. Форумът е НАШ, на всички нас и градът също е наш. Това, разбира се, не се отнася за нея и постоянното натрапване на "ваш" дразни изключително. Задавам си (а и не само аз) въпросът: Какво тогава дириш тук? И отговор не искам. Всеки има право да пише там, където са го пуснали.
2. Винаги мога да се разбера с Чопър (Миксepa) и знам, че мога да разчитам на него.
3. Винаги мога да му кажа какво мисля за него и съм го правила. И никой не се сърди.
4. Дори и да е груб, недодялан, избухлив, несправедливо нападателен, циничен, Миксepa винаги е честен и открит.

И ще продължавам да пращам сигнали срещу него, защото неговият език понякога е неподходящ за моите очи :lol:

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 21 Яну 2014 20:12 
Форумен инвентар
Форумен инвентар
Аватар

(автор на темата)
Казано с думи прости темата е "демагогия, престорена любезност, лъжа, лицемерие с користни цели VS честното и открито, но грубо и цинично отношение".

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 21 Яну 2014 20:26 
№14
№14
Аватар

Тук е от: 15 Дек 2007 13:00
Чопър написа:
демагогия, престорена любезност, лъжа, лицемерие с користни цели

По-добре от всички си наясно, че няма демагогия, престорена любезност, лъжа, лицемерие с користни цели и тем подобни, пак го правиш заради спорта.
Казано честно, предпочитам лъжа и престорена любезност, пред общуването с грубиян и циник, та макар и честен. От възрастта ми е може би.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 21 Яну 2014 20:28 
Форумен инвентар
Форумен инвентар
Аватар

(автор на темата)
Там е разликата, че единия винаги го знаеш какво мисли за теб, докато другия се отнася добре с теб докато си му удобна.... от възрастта би трябвало да си я усетила тая разлика, както преимуществата и недостатъците на единия и другия вид общуване, макар че за сефте някой ме укорява за честност, мен са ме учили, че тя е добро нещо....

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 21 Яну 2014 20:46 
№14
№14
Аватар

Чопър написа:
от възрастта би трябвало да си я усетила тая разлика, както преимуществата и недостатъците на единия и другия вид общуване

Именно, с годините ми се е случвало да срещна и лъжи , и грубост...и то не веднъж. Лъжата и лицемерието от човек, който не ти е в къщата се преживява, но грубостта и цинизма - не.
Излязохме от темата.
Пак повтарям първия си пост в темата. Харесвам и двамата докато честно, всеки всеки от вас защитава своята истина. Но станете ли груби и цинични - не ви трая. Чопъре, по грубост и цинизъм нямаш равен, ако в анкетата бяхте само двамата с Бърби с удоволствие бих те цъкнала като по-голям дразнител.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 21 Яну 2014 20:48 
Форумен инвентар
Форумен инвентар
Аватар

(автор на темата)
Е честно ама каква е тая ценностна система??? Лъжа и лицемерие стават добродетел според това кой и как ти лиже гъза???? Браво амапола, ти изпревари ментора си Бърби бе - на нея поне и плащат за да пише подобни помии!!!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 21 Яну 2014 20:52 
№14
№14
Аватар

Мии, така се случва понякога, чадо.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 21 Яну 2014 20:56 
Форумен инвентар
Форумен инвентар
Аватар

(автор на темата)
Последното нещо на което искам да науча детето си е подобен начин на мислене!!! Ще мизерствам, ще страдам, но ще го правя с вдигната глава и няма се дам на платени помияри чешещи самочувствието ми само и само да получа поредния комплимент без да съм сигурен искрен ли е или не!!!!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 103 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Следваща
Бърз отговор

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 29 Окт 2020 9:42

Информация за текущата активност

Регистрирани потребители на линия: Bing [Bot], Google [Bot], Loveca_

Не можете да пускате нови теми
Можете да отговаряте на теми
Не можете да променяте собствените си мнения
Не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене: