ФОРУМЪТ НА ШУМЕН

Гражданска медия номер едно в град Шумен. В този форум шуменци могат да определят реда на актуалните теми.

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 02 Дек 2020 5:43

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 295 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 16, 17, 18, 19, 20  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Какво знаете за Боян Стратиев?
МнениеПубликувано на: 12 Фев 2017 20:58 
Има ли някой, който да е решил здравословен проблем с въпросния курс? Питам защото моя позната е много надъхана.

Върнете се в началото

Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 15 Фев 2017 3:34 
~~~~
~~~~

Тук е от: 06 Апр 2008 8:12
Lily написа:
Има ли някой, който да е решил здравословен проблем с въпросния курс? Питам защото моя позната е много надъхана.

Не!
Само такива, дето после са си създали финансов, след срещите с него :D

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 15 Фев 2017 12:57 
Титан на мисълта
Аватар

Тук е от: 22 Окт 2007 16:57
Ако го слушате Боян, беше се излекувал от левкемия; излекувал някво дете от детски паралич и т.н.
Той не лекува, той решава проблеми

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 15 Фев 2017 23:28 
Форумен дух
Форумен дух

Тук е от: 03 Юли 2008 20:56
Има един Миро във фейсбук, който пуска все разни мъдри, духовни мисли и твърди, че се е излекувал от рак. Когато питах какъв, той отговори на лимфните възли. Не искам да звуча грозно, но лимфома на Хочкин е възможно най-безобидния вид рак, който се лекува почти на 100% от пациентите оздравяват, понеже клетките на този вид рак се повлияват много добре на химиотерапия, която за кратко време успява да ги убие всичките.
Така че може да се излекуваш от някакъв вид, който е по-малко злокачествен и няма да е чак такова чудо, че да тръбиш с него наляво и надясно. Но да се излекуваш от левкемия без лечение като Боян, само с някакви си негови методи :?: :01_crazy.gif

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 16 Фев 2017 13:30 
Титан на мисълта
Аватар

Да :) На първо място с "чиста храна" - хляб без мая, ограничаване на някои храни, тъй като "в млякото няма калций" и "в копривата няма желязо"...После разделяне на хората на групи и изводът, че само изкаралите курса не са "енергийни вампири", т.е. само с тях общуването е безопасно.
Затова казвам, че човешкото в човека намалява след курса.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 17 Фев 2017 8:46 
Форумен дух
Форумен дух

Тук е от: 03 Юли 2008 20:56
Измислил си го е, за да очарова хората и да ги привлече. Всеки се нуждае от някакво чудо, за да звучи притегателно. Бившият ми индуски гуру също си беше съчинил някакви истории, на които естествено само почитателите му вярват.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 20 Фев 2017 15:06 
Опитен
Опитен
Аватар

Тук е от: 05 Юли 2010 12:51
Знам кой е Боян , някога негов близък дълго време се стремеше да ме вкара в тяхната група, но аз се оказах по- упорита:))...като човек не е лош, но е заблуден...и наистина привлича др уги заблудени като него...изкривена му е философията за Реалността, но не трябва да забравяме , че повечето такива са си самозвани гурута, нуждаещи се от силна енергия около себе си/ сещате се какво имам предвид нали.../...
Изключително важно е всяко човешко същество, търсещо утеха или лечение на Душата си да обмисля много задълбочено в чии ръце оставя душата си, пред кой я разголва и на кой я поверява, защото последствията често са необратими....Много често отговорът на всички проблеми е вътре в нас, но не можем да достигнем до него, защото не се познаваме...глупаво е да търсим хора/ от вън/, които да разрешат проблемите вътре в нас...
Необходимо е само да спрем, да усетим как се чувстваме, да направим връзката със себе си и....нещата ще се подредят, проблемите ще се осъзнаят и ще се отработят....колко е просто, нали:).....и то наистина Е такова...не е нужно да се включваме в съмнителни групи, да се уповаваме на неща и хора извън нас самите, да даваме ненужно много парички, за да оправим проблемите вътре в нас.....Нужно е само да се вслушваме по- често в себе си...

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 21 Фев 2017 19:08 
Каква е тая чиста храна? Какви са тези енергийни вампири? Някой може ли да даде повече инфо?

Върнете се в началото

Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 19 Апр 2017 14:21 
Зарибявайте се. Носете си шапките, пийте си кола зиро, хапвайте пържени картофки. През последната седмица научих за двама млади човека, които умират след множество посещение и последование на негоавата секта. Запишете се - най много да умрете.

Върнете се в началото

Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 24 Апр 2017 17:22 
~~~~
~~~~

Тук е от: 06 Апр 2008 8:12
Нямат свършване малоумниците, ееееееей!:(

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 25 Апр 2017 13:15 
Титан на мисълта
Аватар

Как ще са умрели, бре? Боян е безсмъртен.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 05 Сеп 2017 20:49 
Статистиката сочи, че всички хора които са яли кисели краставички през 1920 година са умрели. Следователно киселите краставички са смъртоносни!

Върнете се в началото

Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 11 Сеп 2017 16:22 
Hi, имате ли идея как може да се помогне на хора, които са карали курса. Всеки път като изтърсят някаква глупост за алкохола, здравословното хранене и т.н. започвам да ги оборвам с факти и те или сменят темата или излизат да пушат. Има ли друг начин? Ако им се каже директно, ще се влошат ли нещатата? ....

Върнете се в началото

Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 17 Сеп 2017 9:43 
Титан на мисълта
Аватар

Боян казваше "не вярвайте, а проверете". Вашите хора явно са повярвали, без да проверят. Стимулирайте ги да проверят!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 16 Окт 2017 5:55 
Гастарбайтер
Гастарбайтер
Аватар

Тук е от: 15 Апр 2008 2:43
Всъщност боян стратиев е мой ученик, но се отцепи и си помисли, че може да си живурка на гърба на хората. Шарлатанин е, не му вярвайте. Абсолютна контра е на моето учение. При мен няма измами. Празни надежди не обещавам. Примерно - Loveca_ идва на курса ми, не е доволен от резултата - всичко му се връща до стотинка. Аз нямам недоволен клиент. Пари вземам при свършена работа. Първата лекция винаги е безплатна, ако мислиш, че има логика да продължиш, вземам някакво капаро. Болести не лекувам, не съм лекар. Всичко опира до позитивното мислене, но трябва и здраво да си стъпил на земята. Не съм магьосник. Шапки, содени питки, уиски Savoy и кока-кола с аспартам няма при мен. На кафе и боб също не гледам. Не съм Ванга. Бояне, спри да лъжеш хората. Доброто няма как да не победи! Умната!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 295 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 16, 17, 18, 19, 20  Следваща
Бърз отговор

Подобни теми   Автор   Отговори   Преглеждания    Последно мнение 
Какво мислите за механа "Старият рицар" ?

в За форума

КамелияКолева

0

1237

25 Сеп 2017 20:33

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 02 Дек 2020 5:43

Информация за текущата активност

Регистрирани потребители на линия: Bing [Bot], Google [Bot]

Не можете да пускате нови теми
Можете да отговаряте на теми
Не можете да променяте собствените си мнения
Не можете да изтривате собствените си мнения