Тук е от: 22 Окт 2007 16:57 Мнения: 12118 Местоположение: The O.C.
Пак е цветница. Три години никой на никого не е честитил. Честит имен ден на F-ck Monkeys и на neferura, ако не се лъжа! Да сте живи и здрави още дълго време!
_________________ Ако всеки нарушава законите, кога ще се оправи България?