ФОРУМЪТ НА ШУМЕН

Гражданска медия номер едно в град Шумен. В този форум шуменци могат да определят реда на актуалните теми.

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 19 Фев 2018 8:04

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 6 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: С колелата на Салманово
МнениеПубликувано на: 03 Юли 2008 13:19 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата

Тук е от: 15 Апр 2008 9:12
(автор на темата)
Утре по хладното смятам да потегля за Салманово. Който има колело и ентусиазъм, нека заповяда на 04.07 в 6.30 на РУМ-а. Знам къде е кръчмата в Салманово, а ако не ви допадне, можем да кривнем и към Р. Димитриево. Както го решим.

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие: Re: С колелата на Салманово
МнениеПубликувано на: 04 Юли 2008 13:48 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата

Тук е от: 15 Апр 2008 9:12
(автор на темата)
За да не помислите, че всичко което предприема се проваля, ето ви и събитията накратко:
Запа и Сладоледът - подкарахме байковете в ранно утро. Не чакахме никого, защото си познавахме виртуалните дружки добре. Бързо стигнахме до Мараш, където разпитахме за местен мастит журналист. Никой не познаваше такъв. Сори, брато. Продължихме към Салманово, но там арийската кръв на дружката ми проговори и тя категорично отказа да отседне в среда, където има толкова замърсена кръв. В Радко Димитриево се оказа, че алкохолиците спят до 12 и тогава им отваряло и заведението. За сметка на това бяхме запознати от местните с най-забележителното – работещият климатик в магазинчето. Ако отидете, затваряйте вратата – това е най-краткият път, за да им спечелите сърцата от раз. Дибич ни предложи най-вкусната шкембе чорба. А километражът или беше развален, или такива къси разстояния са далеч от професионализма ни. Какво са 42км? Следващата седмица – Преслав.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 05 Юли 2008 21:29 
Велосипедист
Велосипедист
Аватар

Тук е от: 05 Юли 2008 21:10
За Преслав съм навитак да се пробвам - не знам с какво темпо карате?!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 06 Юли 2008 5:34 
Велосипедист
Велосипедист
Аватар

Тук е от: 11 Фев 2007 14:04
Не се притеснявай, не се състезаваме. Ще се радваме да разширим компанията :A2.gif

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 06 Юли 2008 19:45 
Велосипедист
Велосипедист
Аватар

Тук е от: 05 Юли 2008 21:10
В такъв случай идвам. Само дано не се случи когато съм на работа, че съм на смени. (Всъщност в периода 7-13 юли не мога само на 10-ти.)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 06 Юли 2008 20:46 
Велосипедист
Велосипедист
Аватар

Тук е от: 11 Фев 2007 14:04
Ще го измислим така, че на всички да е удобно. В сряда аз имам гости, така че аз не мога на 9-и.
Ще се разберем за час на тръгване, но обикновено тръгваме рано сутринта, за да не сварваме големите жеги. Не че не сме тръгвали и в 12 часа в най-голямата жега за Кочово, ама това е друг въпрос :A9.gif
Сега се връщам от самотен колопоход. Карах само по пътя като качих и двата баира към платото. Имаше страшно много велосипедисти, но нито един познат.
По-здрави за ATV-тата и да се осъзнаят, че не са самички на пътя и че движението става в дясната лента. Един такъв %$@# ме вкара почти в храстите на отсечката, където е паметника на Данаил. Сякаш са малко поуките :N2.gif

чичо Мичо, писах ти лично съобщение, прочети си го.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 6 мнения ] 

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 19 Фев 2018 8:04

Информация за текущата активност

Регистрирани потребители на линия: Bing [Bot], Google [Bot], Yahoo [Bot]

Не можете да пускате нови теми
Не можете да отговаряте на теми
Не можете да променяте собствените си мнения
Не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене: