ФОРУМЪТ НА ШУМЕН

Гражданска медия номер едно в град Шумен. В този форум шуменци могат да определят реда на актуалните теми.

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 19 Ное 2019 22:08

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 51 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Adidas или Nike или Puma .... ????
МнениеПубликувано на: 06 Май 2009 18:38 
Цигане
Цигане
Аватар

Тук е от: 22 Яну 2009 22:25
Извън темата/подсказка:
amapola написа:
...вместо като шуменци да се радваме,че точно в нашия град Адидас е направил магазин,ние пак плюем.

Ми то ако спрем да плюем как тогава ще се наречем българи?

Oтносно made in China, има "китайски" и "китайски" стоки. Разликата е не само в цената, а и в качеството. Всъщност цената е обвързана с качеството. И като заговорих за качество - качествени са и Adidas и Puma и Nike, както и китайските Panasonic, LG или Toshiba.

p.s. ...който иска да си купува Adibas, Pumma, Niki, Panasonik...Демокрация! :B4.gif
p.s.(2) не прави чест на момичетата от магазина (според amapola) на Адидас да се изказват по този начин.

-- Чет Май 07, 2009 8:03 --

Иначе казано, щом върху даден продукт е изтипосана емблемата на дадена марка, то въпроса "къде е произведена" отпада. Предполага се, че фирми от ранга на Адидас, Пума, Найк и всички държащи на имиджа си, извършват достатъчно строг входящ и изходящ контрол.
И само информативно: маратонки Адидас - произведени във Виетнам, маратонки Пума - също. Закупени от Шумен.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 08 Май 2009 9:01 
Напреднал
Напреднал
Аватар

Тук е от: 29 Яну 2007 13:53
всякакви съм си копувал в крайна сметка от няколко години копувам само адидас (удобство/качество) но не и от шумен влязох в магазина в шумен и нищо не успях да си харесам ,във варна примерно има доста по голям избор и цените определено са различни от тукашните макар че за маратонки по принцип цената не ми прави впечетление.

lora_1224 написа:
Трябва да знаете, че сте много смешни когато влизате в магазина и коментирате цените.Като нямате пари по-добре не влизайте.

Ти като "имаш" вземи зареди още 50-60 модела че поне да си харесам нещо следващия път :ROTFL ....

/sarcastic mode off/

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 09 Май 2009 9:23 
Ентусиаст
Ентусиаст

Тук е от: 07 Май 2009 11:18
amapola написа:
Товарищ Сталин,щом искате хубава дреха ще си плащате.И не само с дрехите е така.
Цените на всички артикули на "Адидас"/става дума за фирмените им магазини/,независимо дали магазина е в Шумен,София,Каспичан или Париж са едни и същи.Никой в Шумен не определя нито цени,нито намаления,нито отстъпки.Всичко става централно.Единственото,което може да прави представителят на Адидас в Шумен е да подбере стоката за сезона. :A7.gif
Но съм съгласна,че си виждал и с по-ниски цени-или на бит-пазара,или такива,които са шити и лепени в някое тайно цехче из Китай или Турция ,или я погледни дали пише "Адидас" или "Адибас". :A7.gif :O01.gif :ROTFL

А то сякаш някои от анцузите на Пума или Капа не са шити в някое китно русенско селце... Да знаете какви скрити местенца има там.... отвсякъде планини...красота....отрудени женици по цял ден навели глави шият за залъка топъл селски хляб.... Как се плащат тези наеми, вратите цяла зима разтворени, климатиците на 6, и десет човека персонал на смяна се мотаят... Хей, хора, опомнете се...
Абе, кой купува бе?
А пък отстъпки никой не ти определя централно, нито намаления. Като нямаш оборот сам си определяш кога да пуснеш разпродажба.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 09 Май 2009 9:31 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата
Аватар

Тук е от: 12 Сеп 2008 10:46
Фактът е, че мога да си купя/и съм го правил/ най-новите модели маратонки на ADIDAS, NIKE, PUMA или която и да е марка от е-bay или la redoute за не повече от 90 лева/а има и доста по евтини/.
Е защо да плащам двойна цена в Шумен? За удоволствието да се правя на гъзар пред продавачките в магазина ли? :G8.gif

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 09 Май 2009 10:51 
Вор в законе
Аватар

Тук е от: 24 Авг 2007 23:22
Абе хубаво,че гледаш тънкажа,ама една обувка не я ли пробвам - забрави!Все пак не си купуваш мобилен телефон...

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 09 Май 2009 12:05 
№14
№14
Аватар

Тук е от: 15 Дек 2007 13:00
FOWLER,тези "нови маркови модели" по 90лв. са може би като тези "изгодни маркови парфюми",за които става дума ето тук:

viewtopic.php?f=20&t=4278&p=75369&hilit=%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%84%D1%8E%D0%BC%D0%B8#p75369 :O01.gif

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 09 Май 2009 12:29 
Баш майстор
Баш майстор
Аватар

Тук е от: 08 Яну 2007 18:46
@FOWLER, за 90 кинта са много семпли моделчетата в Редута, ама тоя Адидас от естествена кожа за 140 кинта и още някой лев доставка е добър!
Изображение

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 09 Май 2009 16:20 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата
Аватар

Тук е от: 12 Сеп 2008 10:46
@ Йосиф Сталин - Наистина има риск да не ти станат, но аз досега винаги съм имал късмет :D
@amapola - Какво те кара да мислиш, че в Англия, Франция или САЩ се продават ментета, а у нас оригинали? Естествено всички маратонки са произведени в Китай, Тайланд, Малайзия и др. подобни но в заводи на Adidas, Nike или Puma или в заводи, които са получили лиценз от тези фирми да произвеждат техните марки. Повярвай ми в Западна Европа и САЩ вноса на стоки със запазена марка се следи много по-строго отколкото у нас. Така, че просто няма начин да си купиш менте от сайтовете, които съм посочил.
@alexxx72 - Да, в La Redoute напоследък понадуха цените, но в ebay могат да се намерят доста добри неща на много приемливи цени. 90 лева даже е много особено ако играеш на търг за стоката
п.п.Този adidas наистина е "убиец". Интересно колко ще струва тук?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 09 Май 2009 18:55 
dj_flirt
Аватар

Тук е от: 08 Яну 2007 10:22
alexxx72 написа:
@FOWLER, за 90 кинта са много семпли моделчетата в Редута, ама тоя Адидас от естествена кожа за 140 кинта и още някой лев доставка е добър!
[ Изображение ]

Да да,добър е Алекс.
А от нет-а трудно намираш хубави маратонки за 100 лева,особенно адидас и найк, виж за пума съм съгласен.До 100 лева има добри попадения.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 25 Май 2014 2:59 
Гастарбайтер
Гастарбайтер
Аватар

Тук е от: 15 Апр 2008 2:43
Купих си първи чифт "Puma" от 23 години насам - класическият модел Turin. Само в американския ebay намерих този цвят! Митничарят се оказа познат, само 4 лева мито платих! :O01.gif

Изображение

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 25 Май 2014 13:36 
Титан на мисълта
Аватар

Тук е от: 22 Окт 2007 16:57
И такава тема ли имало :) Както и да е

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 27 Май 2014 14:58 
Нов потребител
Нов потребител

Тук е от: 27 Май 2014 14:37
Аз избирам това, което е на промоция в Lidl :D

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 27 Май 2014 15:54 
Акварист
Акварист

Тук е от: 25 Апр 2010 8:13
Преди години бях си купил Пума черни(продавани в Англия) страхотни, нямам думи. Бях ги обул само един път и дойде сина ми на гости и като видях как ги гледа му ги подарих. От тогава не съм се осмелявал да си купувам други. Защото разбрах, че трябва да купувам най малко по три чифта за да има и за двамата сина.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 03 Юни 2014 3:57 
Гастарбайтер
Гастарбайтер
Аватар

Тук е от: 15 Апр 2008 2:43
За първи път в моя живот си купих нещо от марката на негрите - Nike! :O01.gif Поръчах си същите като на Bushido! Air Max 2013. :D

Изображение

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 03 Юни 2014 11:03 
Форумен дух
Форумен дух
Аватар

Тук е от: 06 Юни 2009 18:44
маратонки ( и не само ) от години пазарувам само отвън .. едно че са по евтини ,отделно има разлика и в качеството .. също така и други качествени обувки от които пък в Шумен специално изобщо няма избор .. ако искаш нещо на Hush Puppies ,Clarks ,Timberland ,Kurt Geiger или UGG просто няма .. по моловете има ама малко са се поувлякли с ценичките ,както обикновено ..

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 51 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Бърз отговор

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 19 Ное 2019 22:08

Информация за текущата активност

Регистрирани потребители на линия: Google [Bot]

Не можете да пускате нови теми
Можете да отговаряте на теми
Не можете да променяте собствените си мнения
Не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене: