Тук е от: 24 Фев 2007 8:39 Мнения: 248 Местоположение: 'дет ме отвей вятъра
Стига сте оплювали човека-вълк деее,нали все пак не е последен,а пред-пред- Цели 7 точки има Песните на Турция и Азербайджан (мисля че тя беше с Араш) също са готини.
Причина за провала на Красимир Аврамов са "Сигнал" и БТР. Не бяха доволно, че К.А. спечели и са подкупили журито в Москва, за да спечели норвежкото момче.
Тук е от: 25 Апр 2010 8:13 Мнения: 2147
Skype: valentin.trifonov50
Тая година имаше гръмки отзиви и пожелания на Дара да стане първа? Но като видях изпълнението и чух песента...Няма да правя коментар нямам думи ...ще се радвам ако не сме последни. Но все пак ще дочакам класирането може пък да съм се заблудил?