ФОРУМЪТ НА ШУМЕН

Гражданска медия номер едно в град Шумен. В този форум шуменци могат да определят реда на актуалните теми.

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 23 Ное 2014 11:22

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 94 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: коя е най-качествената PVC дограма ?
МнениеПубликувано на: 23 Фев 2009 20:29 
Ентусиаст
Ентусиаст
Аватар

Тук е от: 15 Фев 2009 16:34
:lol: :O01.gif :lol: :O01.gif :B1.gif :B1.gif
Просто без коментар на коментарите. :M10 Добре, че някои от коментиращите малко мислят. А други само се рекламират :G1.gif

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 23 Фев 2009 22:35 
Ентусиаст
Ентусиаст

Тук е от: 19 Фев 2009 15:52
Понеже не сым специалист дограмаджия предложих фирма кым която може да се обырне който го интересува.За питане пари не вземат.

-- Пон Фев 23, 2009 22:37 --

Devil_RX ако ти мислиш че си написал коментар се лыжеш жестоко.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 26 Фев 2009 14:30 
Нов потребител
Нов потребител

Тук е от: 26 Фев 2009 14:26
ПРЕДЛАГАМ ВИ PVC ДОГРАМА С МАРКА "BLICK"

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 26 Фев 2009 16:40 
Ентусиаст
Ентусиаст

Тук е от: 11 Дек 2008 9:00
2007г., когато реших да си остъклявам терасата, която е дълга 7 м. обиколих почти всички фирми. Навсякъде ми казваха как ще ми я направят, но не искаха моето мнение, а само парите ми. Накрая ме носъветваха да се обърна към "Геомаг", които доидоха на место, измериха, питаха ме как я искам, седнахме, аз чертах, те съветваха и след 4-5 дни ми я поставиха.Доста съседи след това си поръчаха при тях и останаха също доволни - добро качество и поносими цени.
П.П.Не помня как се казваше шефи им,но ако прочете горенаписаното, то заслужавам като бонус да ми остъкли и другата тераса, която е малко по.дълга 10.50м.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 26 Фев 2009 19:03 
Баш майстор
Баш майстор
Аватар

Тук е от: 08 Яну 2007 18:46
ГЕОМАГ ЕООД, Шумен, ул. Цар Освободител 97, 054 830634
И аз съм доволен!
п.с. Лично мнение, не ангажирам никой с него!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 27 Фев 2009 18:47 
Напреднал
Напреднал
Аватар

Тук е от: 19 Юли 2007 19:25
И аз искам да похваля един частник.Фирмата му е малка, но за сметка на това работи много качествено. :B4.gif
От 10-ина години работи с дограми и накрая си купи професионални уреди и си отвори собствена фирма.
Идва, мери, обсъждате кое как го искате, казва кой е най-удачния вариант, изчислява и ви казва цената.Тогава си вземате решението дали да е при него или не.
Аз съм много доволен от дограмата, даже заради по-голямата поръчка имам един ролетен комарник подарък :)

телефона му е 0889664231 - Тодор Тодоров

И да знае, че има да ме черпи :B5.gif

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 27 Фев 2009 21:00 
Ветеран
Ветеран
Аватар

Тук е от: 27 Фев 2009 19:19
тоя го знам ,мен ми смени на целия апартамент ,трета година сам без забележки и добра цена ми направи

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 16 Мар 2009 16:03 
Нов потребител
Нов потребител

Тук е от: 16 Мар 2009 15:20
Най-качествените и евтини профили на пазара са Вива пласт,но защото се произвеждат в Шумен си мислите,че не е кой знае какво.Като чуете,че еди си кой профил е немски и си мислите,че той е най-добрия,най-качествения и т.н.,а истината е,че никой не знае какви материали се влагат в производството...дали немски,дали китайски,дали турски.Племенника ми работи във Вива пласт,така че със сигурност качеството на материала знам,че е отлично.Всичките им суровини идвали от Германия,Австрия,Белгия.След месец мисля да си подменям дограмата,защото преди години бяхме сложили възможно най-големият боклук на пазара-KMG(мисля,че е излишно да коментирам :03_silent.gif ) и новата ще бъде Вива.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 16 Мар 2009 17:50 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата
Аватар

Тук е от: 12 Сеп 2008 10:46
Цитат:
Най-качествените и евтини профили на пазара са Вива пласт,но защото се произвеждат в Шумен си мислите,че не е кой знае какво.Като чуете,че еди си кой профил е немски и си мислите,че той е най-добрия,най-качествения и т.н.,а истината е,че никой не знае какви материали се влагат в производството...дали немски,дали китайски,дали турски.Племенника ми работи във Вива пласт,така че със сигурност качеството на материала знам,че е отлично.Всичките им суровини идвали от Германия,Австрия,Белгия...

Явно племенника ти не е добре осведомен - 90% от суровините им идват от Турция. Което не пречи да са качествени :B4.gif

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 22 Апр 2009 11:57 
Нов потребител
Нов потребител

Тук е от: 23 Фев 2009 13:12
Аз правих скоро ремонт цялостен.Дограмата ми е Трокал(исках да е такава)и ми я поставяха"Лорекс". :B9.gif Страшно бързо,точно и коректно.Просто нямаше монтажник който да се шляе безцелно.Явно всички знаеха какво вършат,което е важно за мен.На работното ми място дограмата е "Вива пласт"Още на първата седмица вратите увиснаха.Просто на нищо не прилича (но е евтиничка).Всъщност от целия ми ремонт единствено дограмата е на ниво.
Някой би ли препоръчал фирма за саниране.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 31 Авг 2009 12:51 
Нов потребител
Нов потребител

Тук е от: 31 Авг 2009 12:43
Фирма „Сити Комфорт” ООД е специализирана в производството на качествена ПВЦ дограма с материали на водещи немски производители (Salamander, VEKA, Rehau, Kommerling, KBE), предназначена за крайните потребители по поръчка с монтаж и стриктно спазване на сроковете.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 31 Авг 2009 21:04 
Нов потребител
Нов потребител
Аватар

Тук е от: 29 Окт 2007 19:00
Най-добрата дограма е продадената.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 31 Авг 2009 21:10 
Администратор
Аватар

Тук е от: 07 Яну 2007 4:15
Най-добрата дограма е като най-бързия компютър. Всички се мъчат да направят такова нещо с променлив успех :) .

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 18 Сеп 2010 23:35 
Нов потребител
Нов потребител
Аватар

Тук е от: 17 Сеп 2010 14:17
Аз поръчах от "АСУМ" ООД дограма смених на целия апартамента.Шефа лично взема размера, много е точен прави предварителна сметка, колко ще ти излезе, сравнително добри цени, бързо и чисто работят, качествено. Нямам оплаквания , много съм доволна. Цеха се намира по пътя, към петия след завоя веднага вляво. тел. на шефа е 0888 808 594

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 19 Сеп 2010 0:54 
Гастарбайтер
Гастарбайтер
Аватар

Тук е от: 15 Апр 2008 2:43
Специално за дограмата е по-важно кой ти я слага, отколкото марката. Както са обяснили в по-старите постове разликата между скъпото и евтиното е съвсем малка. Голямо значение има и обкова. Не ми хвалете тоя Лорекс. Вярно е, че дограмата им пристига от Германия, но бичат яко с евтин турски обков за да компенсират в цената, монтажниците им през два месеца се сменят. Питайте някой, който работи там да ви каже колко рекламации имат. Лично аз работя само с двама дограмаджии. Слагат и българска, и турска, и немска дограма. Кой каквото иска. Досега съм сложил за 10 000 лв. и нямам грам проблем. А една врата дето ми я сложи Свилен Дебелака от Комфорт Пласт ми писна да се занимавам с нея и тази седмица я махам. :)

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 94 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща

Подобни теми   Автор   Отговори   Преглеждания    Последно мнение 
дограма

в Работа, фирми, клиенти, магазини, недвижими имоти...

dodo

2

724

04 Яну 2011 17:23

Сменяте ли дограма?

в Свободно време и хобита

yarov

0

496

18 Юни 2012 0:12

Дървена дограма

в Направи си сам

Чоко

1

220

13 Юни 2013 9:57

фирма за дограма Зарко

в Общи разговори

didatatata

0

369

10 Юни 2011 17:38

Най-добрата дограма на най-добрите цени

в Работа, фирми, клиенти, магазини, недвижими имоти...

aruba_man

7

1231

27 Юни 2011 21:19

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 23 Ное 2014 11:22

Информация за текущата активност

Регистрирани потребители на линия: Bing [Bot], Google [Bot], rosen-shumen, Yahoo [Bot], Чоко

Не можете да пускате нови теми
Не можете да отговаряте на теми
Не можете да променяте собствените си мнения
Не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене: