ФОРУМЪТ НА ШУМЕН

Гражданска медия номер едно в град Шумен. В този форум шуменци могат да определят реда на актуалните теми.

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 21 Окт 2018 13:32

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Почивка на спокойно място
МнениеПубликувано на: 07 Юни 2018 22:07 
Нов потребител
Нов потребител

Тук е от: 01 Май 2018 15:20
(автор на темата)
Здравейте, препоръчайте ми място за отдих в нашата родина.. Може и в балкана, може и на морето - макар, че за морето май е по-шумно отколкото за релакс :biggrin Къде сте ходили и от къде сте останали най-доволни :oops:

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Почивка на спокойно място
МнениеПубликувано на: 10 Юни 2018 20:11 
Ентусиаст
Ентусиаст

Тук е от: 25 Фев 2011 19:48
С две ръце препоръчвам Атолука. Това е курортна местност в Родопите на няколко километра от село Равногор, което пък е на около15-16 километра от Брацигово. Мястото е супер красиво и супер спокойно. Няма хотели, кръчми, барове и т.н. Всичко е бунгала и вили. Имаше само една по-голяма постройка с ресторант под нея, но тя май не работеше преди 3 години, когато ходих там. Имаше май и един магазин, за което не съм особено сигурен и това е. Иначе, всичко това е в гората и е много, много красиво, както и цялата местност. Аз бях в почивна станция Атолука, като станция е доста силно казано. Това е една по-голяма вила на 2-3 етажа с малък ресторант и бунгала около нея. Стаите в станцията не знам как са, но бунгалата са много добри. Не са лукс, но си имат всичко - баня, оборудвана кухня и т.н. Всичко е чисто и новичко. Освен това отпред има голяма веранда с маса, където можеш да си хапваш и наслаждаваш на чистият въздух и прекрасната гледка. Определено това е мястото, което ми е направило може би най-силно впечатление. Дори мисля тази година, живот и здраве, пак да отида там. Иначе, за море, на мен навсякъде ми е горе-долу еднакво, но ми харесват Арапя, Синеморец и Лозенец. Като цяло у нас има супер много прекрасни места за почивка. Дето се вика и на платото да се качиш в някоя от вилите, пак е идеално. Успех с избора! Пиши после къде си ходил.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 12 Юни 2018 6:41 
Модератор
Модератор
Аватар

Тук е от: 29 Дек 2007 9:30
Спа хотел Елбрус във Велинград е едно страхотно място за релакс и почивка. Спа процедурите и минералните басейни зареждат доста положително. А и има какво да се види край Велинград и аз лично направих съчетание разходка с почивка.

- Програмиране
- Извеждане на живи данни
- И много други. Пътна помощ 24/7

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 17 Юни 2018 13:31 
Ние ходихме в Хисаря последно и ми направи впечателение, че е наистина спокойно и тихо местенце.. Намерихме си хотел на добра оферта от тук https://pochivka.bg/hoteli-hisarya-t167 и отидохме за 4 нощувки. Направи ми впечатления, че масово са възрастни хора там.. ако това не ти е проблем отиди и си почини! :)

Върнете се в началото

Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 31 Юли 2018 14:58 
Нов потребител
Нов потребител

Тук е от: 31 Юли 2018 14:47
Ние с приятеля ми последно бяхме на това https://giftcometrue.com/collections/travel/products/rhodope-legends-mountain-adventures-for-two

идеално е за кратка почивка...много нетипично и различно. селски туризъм на високо ниво :) мястото беше много автентично, храната вкусна а и отделно ходихме на разходка за гъби и езда. всъщносто това ми беше изненадата към него за рд ;)
Приятна отпуска на всички

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5 мнения ] 
Бърз отговор

Подобни теми   Автор   Отговори   Преглеждания    Последно мнение 
Комплекс за почивка със специална оферта за Вас

в Свободно време и хобита

mogila

6

1671