ФОРУМЪТ НА ШУМЕН

Гражданска медия номер едно в град Шумен. В този форум шуменци могат да определят реда на актуалните теми.

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 25 Май 2019 10:17

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Външни венециански щори SELT
МнениеПубликувано на: 21 Апр 2019 9:28 
Нов потребител
Нов потребител
Аватар

Тук е от: 21 Апр 2019 9:06
(автор на темата)
Здравейте съфорумци,
Когато незнаеш къде да намериш дадено нещо, то попитай чичо гугъл. Ако и гугъл не знае, задай въпрос в някой форум :biggrin
Прочетох много информация за този модел щори, видях много снимки и преди година когато бях в Германия се сблъсках с тях. Много са красиви и функционални. Външно придават модерен и екстравагантен вид на сградата.
Та имам си една къщичка и искам да я обзаведа с такъв модел щори. Тази фирма SELT е от Полша и не работята с краен потребител, а предлагата много качествен продукт на добри цени. Разгледах кои фирми предлагат техните продукти в България и се спрях на тази: [url=https://sunnyblind.com/продукти/щори/външни-ламелни-хоризонтални-щори/]
Виждам, че главно работят в София и нямат офис тук в Шумен, но имам познат в София който ми каза, че работят добре. И все пак излизат на първо място при търсене в "Чичко Гугъл".

Въпросът ми е някой знае ли фирма от града която да предлага продуктите на SELT?

Но не ми предлагайте другите алтернативи на големите фирми, защото и те предлагат такъв модел но качеството е много зле!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Външни венециански щори SELT
МнениеПубликувано на: 07 Май 2019 16:08 
Нов потребител
Нов потребител
Аватар

Тук е от: 21 Апр 2019 9:06
(автор на темата)
Няма ли активни хора в този форум? Или не се интересувате от щори? :D
Вече поръчах от въпросната фирма и сега ще чакам монтажа. Оказа се, че работят извън София. Къщата ми отвън е бяла на цвят и аз се спрях на подобен цвят щори -

Изображение
https://sunnyblind.com/продукти/щори/външни-ламелни-хоризонтални-щори/
Изображение

Като гоня ефекта от снимките :O02.gif

След 10 дена ще е монтажа и нямам търпение. Твърдо бях да са електрически и със сензори! Обясниха ми, че ще има и опция "анти взлом", демек ще симулира присъствие когато отсъства цялото семейство.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 
Бърз отговор

Подобни теми   Автор   Отговори   Преглеждания    Последно мнение 
Най-добрите щори, сенници, тенти

в Услуги

aruba_man

0

849

09 Юни 2014 11:36