ФОРУМЪТ НА ШУМЕН

Гражданска медия номер едно в град Шумен. В този форум шуменци могат да определят реда на актуалните теми.

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 04 Авг 2021 20:56

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 24 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Денонощна аптека в Шумен-НЯМА
МнениеПубликувано на: 31 Май 2013 1:44 
Ентусиаст
Ентусиаст

Тук е от: 25 Окт 2007 21:52
(автор на темата)
Денонощтна аптека в Шумен-НЯМА.Най близката май остава в Нови Пазар."Гражданско движение ДНЕС" започва разискване на въпроса.Най -вероятно ще има срещи на общинско ниво с лекари,фармацевти,общественици.Представители на Гражданско общество Шумен също ще се включат,доколкото знам.Призовавам всички Шуменци също да следят темата.ШУМЕН ТРЯБВА ДА ИМА ДЕНОНОЩТНА АПТЕКА.

УСПЕХ НА ВСИЧКИ ШУМЕНЦИ В ТАЗИ БОРБА. :C1.gif

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Денонощтна аптека в Шумен-НЯМА
МнениеПубликувано на: 31 Май 2013 1:52 
Титан на мисълта
Аватар

Тук е от: 22 Окт 2007 16:57
Ти нали извоюва да има лекарства за астматиците. Вярвам, че и за тази битка ще се справиш. Можеше пак накрая, като спечелиш да ни информираш, пак да се пъчиш "аз това направих" ..."с 400 лева от моя джоб"...

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 31 Май 2013 5:12 
№14
№14
Аватар

Тук е от: 15 Дек 2007 13:00
Извън темата/подсказка:
Ловец, като нямаш какво да кажеш по-добре мълчи.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 31 Май 2013 8:27 
Опитен
Опитен

Тук е от: 10 Авг 2011 12:16
Пише се Денонощна пич!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 31 Май 2013 8:43 
Хубаво ще извоюваш отново в града да има...ама след време пак като я закрият какво правим? През годините някой водил ли е статистика колко пъти беше закривана,откривана и обирана ? Хората,ако бяга загрижени чистосърдечно щяха да ударят едно рамо.

Върнете се в началото

Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 31 Май 2013 19:17 
Ветеран
Аватар

Тук е от: 06 Юни 2008 1:42
Брех, голяма борба! От общината една субсидия за заплата на нощната смяна и всеки от бранша ше я открие!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 01 Юни 2013 0:53 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата
Аватар

Тук е от: 09 Яну 2007 0:04
Симеоне, донякъде се радвам, че гласувах и за теб, защото, като гледам как пишеш, си те представям като неграмотен аптекар, който ми изпълнява рецепта. При наличието на толкова много илитерати е по-добре да се разходим до Варна за аулин.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Денонощна аптека в Шумен-НЯМА
МнениеПубликувано на: 02 Юни 2013 19:10 
Докато има толкова злоба и негативизъм, наистина нищо няма да се постигне! Да, подемаме тази борба, и ще се борим със зъби и нокти, но не после да се хвалим, а го правим за гражданите на Шумен, като искате ходете до Варна за един аналгин..... Аз съм жената на Симеон и да извоювахме лекарството за астмата и аз съм много горда и не съм го направила само за моето дете, а за всички деца на България и го направих тихомълком, без да се хваля. И тогава срещнахме много негативи, че няма да успеем, но стана обратното....Молете се никога да не сте в нашето положение.....

Върнете се в началото

Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 02 Юни 2013 21:10 
Ентусиаст
Ентусиаст

(автор на темата)
Loveca_ написа:
Ти нали извоюва да има лекарства за астматиците. Вярвам, че и за тази битка ще се справиш. Можеше пак накрая, като спечелиш да ни информираш, пак да се пъчиш "аз това направих" ..."с 400 лева от моя джоб"...

Ти вярно си титан на....... За какво пъчене става въпрос......Нямаш у вас астматик и да ти трябва животоспасяващо лекарство по нощите,ама аз и много други имаме.......пък да не са само астматиците.Как може да говорите така,когато се говори за деца ...и въобще за хора.
ТИ АКО НАИСТИНА СИ ЛОВЕЦ, И ИМАШ ПУШКА - ЛАПНИ И ДВЕТЕ ЦЕВИ...НАПРАВИ ДОБРО.

-- Нед Юни 02, 2013 22:18 --

yarov написа:
Симеоне, донякъде се радвам, че гласувах и за теб, защото, като гледам как пишеш, си те представям като неграмотен аптекар, който ми изпълнява рецепта. При наличието на толкова много илитерати е по-добре да се разходим до Варна за аулин.

Както съм казвал , приемам критика, когато е аргументирана.Обърни внимание,че в заглавието си е написано правилно,но после съм се....... :N4.gif

-- Нед Юни 02, 2013 22:22 --

vladi_ll написа:
Пише се Денонощна пич!

Приемам,,,,,,,,пич. Когато критикуваш,слагай запетаи.

-- Нед Юни 02, 2013 22:29 --

abUser написа:
Брех, голяма борба! От общината една субсидия за заплата на нощната смяна и всеки от бранша ше я открие!

Е,нали трябва да се ръчка постоянно в тази държава за всичко.Звучи лесно,ама......MADE IN BULGARIA

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 03 Юни 2013 18:08 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата
Аватар

Тук е от: 09 Яну 2007 0:04
Не приемам, пич, покажи на жена си запетаите... и спри с тия главни букви. Още отпреди кампанията се опитах да ти подскажа: нетикетът изисква не да крещиш, а да ме убедиш в идеите си. Колкото до негативизмът и Общината, мисля, че имаме основания: www.shmoko.bg/index.php?mid=2&news=2590... И айде по-леко с децата като аргумент, щото в спешен кабинет няма да ти откажат нурофен, примерно.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 03 Юни 2013 20:10 
ЧЛЕНЪТ
ЧЛЕНЪТ
Аватар

Тук е от: 30 Апр 2008 10:54
Всички знаем,че няма. Какво трябва да направим за да има?....Извън всякакъв негативизъм,или "сьойле банъ конкретно" / на чист френски/

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 03 Юни 2013 20:19 
Ентусиаст
Ентусиаст

(автор на темата)
Добрата новина е: до две седмици се надяваме,че ще има решение.А самата аптека.......

А някои хора само назидавате.Това ви е детската мечта.Крещене е когато всички букви са главни.Когато е част от текст е АКЦЕНТ.
И ако забелязваш, аз критика ПРИЕМАМ. Ама забравям,че тука няколко човека СТЕ ТИТАНИ НА........
Говорим си за важни неща - АПТЕКА. Нито за политика,нито за Левски - ЦСКА. И на някой все нещо му пречи - буквичка,цифричка,жена му,децата,ама пък идеите му,нурофенче,спешен кабинет,аулинче.......Пускат тема АПТЕКА - ГОВОРЕТЕ ЗА АПТЕКАААААААААААААААААААА(ей това вече е крещене).

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 03 Юни 2013 20:20 
Форумен дух
Форумен дух
Аватар

Тук е от: 22 Яну 2007 9:58
Политиката на държавата е всички да мрем възможно най-бързо и на най-ранна възраст. Така че не чакайте денонощна аптека... То цялото здравеопазване е цъфнало, че аптеката да е само проблема...

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 03 Юни 2013 20:28 
Ентусиаст
Ентусиаст

(автор на темата)
oksimoron написа:
Всички знаем,че няма. Какво трябва да направим за да има?....Извън всякакъв негативизъм,или "сьойле банъ конкретно" / на чист френски/

По въпроса се работи вече - очаква се резултат в разумен срок.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 03 Юни 2013 20:33 
ЧЛЕНЪТ
ЧЛЕНЪТ
Аватар

Тук е от: 30 Апр 2008 10:54
simeonbf написа:
Добрата новина е: до две седмици се надяваме,че ще има решение.А самата аптека.......

А някои хора само назидавате.Това ви е детската мечта.Крещене е когато всички букви са главни.Когато е част от текст е АКЦЕНТ.
И ако забелязваш, аз критика ПРИЕМАМ. Ама забравям,че тука няколко човека СТЕ ТИТАНИ НА........
Говорим си за важни неща - АПТЕКА. Нито за политика,нито за Левски - ЦСКА. И на някой все нещо му пречи - буквичка,цифричка,жена му,децата,ама пък идеите му,нурофенче,спешен кабинет,аулинче.......Пускат тема АПТЕКА - ГОВОРЕТЕ ЗА АПТЕКАААААААААААААААААААА(ей това вече е крещене).

Симеоне,земи се в ръце,питах нещо КОНКРЕТНО/не е крещене,и е се заяждам/ а твоят отговор беше:"Добрата новина е: до две седмици се надяваме,че ще има решение.А самата аптека......." Стига си дърпа космите по ника ми с някви злобни,и инфантилни постове,ами вземи да кажеш какво точно се случва! Имаме деца,и това ни касае пряко! По-горе писах"какво трябва да се направи" Ясно?!!!!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 24 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Бърз отговор

Подобни теми   Автор   Отговори   Преглеждания    Последно мнение 
Местите се София- Шумен, Шумен - София?

в Услуги

HamaliMilchev

1

16143

12 Ное 2018 2:12

АА в Шумен

в Общи разговори

Calmness

3