I подготвителен скаутски лагер - 5 и 6 юли

Re: I подготвителен скаутски лагер - 5 и 6 юли

Мнениеот neferura на 09 Юли 2008 15:11

А, бе Лео, ти като един от най-видните журналисти от форумното общество, защо не отрази тази благородна инициатива? Твои колеги от друг национален ежедневник, чужди на форума, да отразяват събитието - бива ли така? :(
“За света може да си просто един човек, но за един човек може да си целия свят!" ...
Аватар
neferura
Скаут по душа
Скаут по душа

Тук е от: 08 Окт 2007 9:06

Мнениеот Леонартис на 09 Юли 2008 21:01

Ай ся, ще се изказваме неподготвени? кой той другия ежедневник? Имаш предвид подлистника на Труд ли? Че той ще излезе утре и кой знае кой ще го прочете. В "Монитор" вече се чете и като изключим една разменена снимка - палатки вместо подготвяния огън, долу-горе става http://www.monitor.bg/bulgaria/article? ... 0&eid=1415
Шмоко.бг - маймунджилъци и други новини
http://www.shmoko.bg/
Новини да искате
Аватар
Леонартис
VIP
VIP

Тук е от: 09 Яну 2007 21:19

Мнениеот neferura на 10 Юли 2008 8:32

Искам да поднеса искрените си извинения, при положение, че съм те засегнала, Лео. :N1.gif , Това е последното нещо, което съм искала да постигна с поста си. Материала ти е страхотен :B9.gif , за разлика от сухата информация в статията на колегите ти от Труд. Вчера не знаех за статията, която подготвяш по разказ на Добо и затова упрека ми беше насочен към това, че не те видяхме горе. Не че има нещо лошо да публикуваш инфото по разказ, но аз редовно чета блога ти и знам, че обичаш подобни излети сред природата и че отглеждаш една бъдеща скаутка - Аги. Затова очаквах да си горе :D
“За света може да си просто един човек, но за един човек може да си целия свят!" ...
Аватар
neferura
Скаут по душа
Скаут по душа

Мнениеот SecondShoe на 10 Юли 2008 9:34

Няма как да знаеш вчера за статията, защото е от днешния вестник. Изображение
Аватар
SecondShoe
Администратор

Тук е от: 07 Яну 2007 4:15

Мнениеот neferura на 10 Юли 2008 9:39

Напротив, вчера разбрах, но след като бях пуснала мнението. Ти точно трябва да знаеш, че една статия не се ражда в момента на публикуването :D
Аватар
neferura
Скаут по душа
Скаут по душа

Предишна

Бърз отговор

Назад към Предстоящи лагери

Информация за текущата активност

Регистрирани потребители на линия: Bing [Bot], Google [Bot]