ФОРУМЪТ НА ШУМЕН

Гражданска медия номер едно в град Шумен. В този форум шуменци могат да определят реда на актуалните теми.

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 26 Юли 2021 19:18

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 105 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Изневяра.Какво е? ЗА или ПРОТИВ?.
МнениеПубликувано на: 26 Яну 2011 19:06 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата
Аватар

Тук е от: 26 Авг 2009 9:08
Е може да спиш с мис свят всичко ти е наред ... появява се мис България с подгласничките си ... е е ще им откажеш ли? .... не мисля

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 26 Яну 2011 19:32 
~~~~
~~~~

Тук е от: 06 Апр 2008 8:12
Corey написа:
В заключение ще кажа, че изневярата се появява там където липсва нещо в отношенията между двамата.

Да бе да...:)
Не е задължително!
Изобщо няма нужда човек да се пъне да пише след теб, но да се пробвам преди анатемосването..:))
Аз пък съм за свободните отношения. Всичките писания срещу изневярата ми се струват безумно недомислени, най-малкото защото никой на никого не е длъжен, нито пък трябва да живее живота си с половинката като крепостен. Човек трябва да има избора си как и къде да бъде щастлив, стига да не наранява другия! Другото са манджите и мръсните чорапи, нуждите на децата и 'една жена каза'..Айде нЕма нужда да се правим на светци! Нито пък на съдници!
Разбира се, не оправдавам демонстрациите на 'официалната любовница на мъжа ми' или на 'любовника на мойта', ангажирането на общественото внимание и показността на придобивките покрай тези връзки- струва ми се безвкусна помиярщина на долнопробни отрепки. Но това е друго.. За суингърите също не ми се говори. Познавам една двойка такива- тъжна работа. Опитват се да изглеждат щастливи, правят всичко да си доставят удоволствия, но...са най- нещастните и самотни хорица, събрани от година в 'двойка', които съм срещала..

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 26 Яну 2011 21:03 
Форумен инвентар
Форумен инвентар
Аватар

Тук е от: 10 Яну 2007 21:18
amapola написа:
Липсвало било нещо , айде сега. :O05.gif Че то на всекиго всякога нещо му липсва и не му достига. Цялата работа е ,че архангелите ни са слабички...

Хехе, нали, ние сме просто хора... Опрадванието как беше- всеки си го има. 8)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 26 Яну 2011 21:12 
№14
№14
Аватар

Тук е от: 15 Дек 2007 13:00
Вий мъжовете и при изневерите сте онеправдани ,за разлика от нас. Господ не ви е дал никакъв шанс .Казал ви е - "Не прелюбодействай с жената на ближния" -заповед , няма тън-мън.
Докато никъде не пише "Не прелюбодействай с мъжа на ближната!". Безгрешници сме ний жените! :O05.gif

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 26 Яну 2011 21:18 
Цигане
Цигане
Аватар

Тук е от: 22 Яну 2009 22:25
И ся кво? Да минаваме на другия бряг?
...ама безгрешни. :BB08.gif

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 26 Яну 2011 21:23 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата

Тук е от: 15 Апр 2008 9:12
Дали си "за" или "против", няма никакво значение - така или иначе ти изневеряват. Можеш да си скриеш главата в пясъка, а може да го удариш и на чест. Все тая.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 26 Яну 2011 21:27 
Персона грата
Персона грата

Тук е от: 31 Мар 2007 11:03
amapola написа:
Вий мъжовете и при изневерите сте онеправдани ,за разлика от нас. Господ не ви е дал никакъв шанс .Казал ви е - "Не прелюбодействай с жената на ближния" -заповед , няма тън-мън.
Докато никъде не пише "Не прелюбодействай с мъжа на ближната!". Безгрешници сме ний жените! :O05.gif
Не се големей! Знаеш, че от дъртото поколение не сме особено религиозни... :wink:

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 28 Яну 2011 12:10 
Ветеран
Ветеран
Аватар

Тук е от: 10 Яну 2009 17:40
Е кой ще е за? Ако някой е за, то тогава каква изневяра е? Това е нещо присъщо най-вече за жените. :) Те си знаят и аз ги знам няма какво да се лъжем. За това казвам на пичето ми ако ще се праскаме с други няма проблеми,но не тя да се праска и аз да не знам.Трябва и аз да праскам.Ако ме излъже удар с мотиката по главата и толкова.Или и двамата ще сме така или никой.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 20 Мар 2011 11:07 
Нов потребител
Нов потребител

Тук е от: 19 Мар 2011 19:20
Винаги съм казвала "ако си ми изневерил, искам да знам, искам да го науча от теб, а не от хората". Градът ни е супер малък. Още на следващия ден могат да ти сервират "ам видях твоя еди къде, беше с пратовчедка си и... а, ти не знаеше ли?" ето тогава вече става лошо. ок изневяра изневяра, ама нужно ли е да ме правят на будала. да не говорим, че някои хора само това чакат, ей така да ти сервират нещо, че да ти вгорчат живота и да ти гледат сеира. трябва да знам, ако се е случило нещо такова, че да мога да отговоря 'о, да знам'.
за или против, хммммммм доста красноречиво сте се изказали. в днешно време съм била 'за' единствено за широко скроените хора. ако са щастливи хората не ги закачайте. Достатъчно тежък е живота днес, че да ги съдим за тените предпочитание. Има и друга форма на изневяра. Не е задължително да е сексуална, а емоционална - това вече е проблем. Именно тогава за мен става сериозно. Ако има изневяра има и причина за нея, всяко действие си има противодействие. "Малееее, как можа, аз ти перях гащите, готвих ти, чистих, отгледах децата ти, как можа??!!!" Дори и да си перфектна, а перфкетни хора няма, пак си има причина - вината е в това, че си му позволил/а. Нека първо търсим причината в себе си и след това нападаме 'половинката си'. Колкото до това дали бих простила.... не знам преди казвах 'прощавам, но не забравям', но сега осъзнавам, че това всъщност не е истинска прошка. Само знам, че никога не трябва да се казва никога. Както сте против изневярата, така и на следващия ден можете да се озовете в чуждо легло.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 20 Мар 2011 14:39 
~~~~
~~~~

Задъхано ми звучиш нещо, но, ако може, спри да те питам за тия ти приказки:

"Има и друга форма на изневяра. Не е задължително да е сексуална, а емоционална - това вече е проблем"

Кое е 'емоцията на другия' толкова много те плаши? И защо е проблем за теб?

Ами това:
"Нека първо търсим причината в себе си и след това нападаме 'половинката си'."

Каква причина, какви пет лева? Той, другия, дето поглежда в друга посока, може изобщо да не го прави заради теб или заради някаква твоя вина! Сто процента го прави заради себе си, заради своето удоволствие и изобщо си няма хабер за твоето мъченичество. Вина- грънци...Айде оставяйте хората да си живеят както могат и извън ваште окови, демони и глупотевини...

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 20 Мар 2011 14:54 
№14
№14
Аватар

Тук е от: 15 Дек 2007 13:00
Удоволствията на единия почти винаги се градят върху заблудата на другия.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 20 Мар 2011 15:37 
Цигане
Цигане
Аватар

Тук е от: 22 Яну 2009 22:25
Дай сега само хляб Добруджа да ядем.. :oops:

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 20 Мар 2011 17:33 
~~~~
~~~~

Хлябът е вреден!:)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 20 Мар 2011 17:44 
Нов потребител
Нов потребител

Тук е от: 19 Мар 2011 19:20
Бърби написа:
Задъхано ми звучиш нещо, но, ако може, спри да те питам за тия ти приказки:

"Има и друга форма на изневяра. Не е задължително да е сексуална, а емоционална - това вече е проблем"

Кое е 'емоцията на другия' толкова много те плаши? И защо е проблем за теб?

Ами това:
"Нека първо търсим причината в себе си и след това нападаме 'половинката си'."

Каква причина, какви пет лева? Той, другия, дето поглежда в друга посока, може изобщо да не го прави заради теб или заради някаква твоя вина! Сто процента го прави заради себе си, заради своето удоволствие и изобщо си няма хабер за твоето мъченичество. Вина- грънци...Айде оставяйте хората да си живеят както могат и извън ваште окови, демони и глупотевини...

Не мога да разбера, защо си мислите, че всичко е свързано със секс? човекът до теб може да ти изневери дори и ако сподели нещо, не зависимо какво, по-специално за теб с някоя друга. или дори ако обръща повече внимание на някоя друга отколкото на теб. човек търси чуждо и изневерява ако не получава това, от което има нужда било сексуален или някакъв друг аспект. естествено, че е смущаващо емоционалната привързаност към някой друг. ето тук отговарям и на другото ти питане: айде сега стига сме били 100%во сигурни в нещо. ако получаваш всичко от което имаш нужда от половинката си защо да гледаш чуждото. значи не си му достатъчен, значи нещо пропускаш. тогава хората спират да си говорят, а трябва да е точно обратното. както и да е... не очаквам да сме на едно мнение. всички сме различни и затова е трудно да намериш човекът за себе си с главно ч. различието обаче ни прави още по-интересни. оковите, демоните също така и глупотевините са си мои :O03.gif това си е лично мнение, никого не съм подхванала, че да оставям да си живеят.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 20 Мар 2011 18:22 
~~~~
~~~~

Препоръчвам ти творението на Елиът Арънсън-" Човекът – социално животно"
и по-специално тази част:

http://www.libsu.uni-sofia.bg/Statii/Privlichaneto.html

Колкото до изневярата- тя, по моите разбирания, не касае теб! Тя е живота и удоволствието на другия до теб по неговия начин, който незадължително трябва да те наранява...но...за това- на хората, дето говорели- м@йната им!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 105 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
Бърз отговор

Подобни теми   Автор   Отговори   Преглеждания    Последно мнение 
Какво мислите за механа "Старият рицар" ?

в За форума

КамелияКолева

0

5321

25 Сеп 2017 20:33

"За" или "Против" АЕЦ Белене

в Политика

barbus

1

5324

15 Дек 2016 23:43

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 26 Юли 2021 19:18