ФОРУМЪТ НА ШУМЕН

Гражданска медия номер едно в град Шумен. В този форум шуменци могат да определят реда на актуалните теми.

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 16 Юни 2021 10:06

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 105 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Изневяра.Какво е? ЗА или ПРОТИВ?.
МнениеПубликувано на: 18 Май 2011 21:36 
Акварист
Акварист

Тук е от: 25 Апр 2010 8:13
max-Темата е какво е изневярата и смятам,че с поста си добре си я доразвил.Повечето хора ги дразни когато партньор им изневерява.Как приема твоята половинка изневерите ти или ''естественост''както я наричаш?Какво ти е отношението към семейството?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 19 Май 2011 0:10 
Форумен дух
Форумен дух
Аватар

Тук е от: 11 Сеп 2010 13:57
Макс, в няколко неща си прав. Но винаги има едни неща, за които не си прав. Добре, всеки си има право на свобода, но това са мисли на възрастен . Ако погледнеш ситуацията от позицията на дете... Приятно ли ти е да не знаеш кой е ти е баща/майка? Или ако знаеш, приятно ли ти е всеки месец да се сменят главните герои?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 19 Май 2011 10:01 
Форумен инвентар
Форумен инвентар
Аватар

Тук е от: 10 Яну 2007 21:18
Извън темата/подсказка:
max написа:
Изневярата е в природата поне на мъжа...Ако някой ти харесва-защо да не му направиш комплимент, дори бидейки във връзка предварително?

Ех, не мога се сдържа да цитирам "коммплиментите" на един мой приятел като подминава с колата девойките- бибипкания, възгласи "Браво", "Машала" (за по- пищните), "Ох, Котьо", "Шта скъсам"... ) И той бидува във връзка предварително, даже направо си е женен, но явно и при него изневярата му е в природата. Само дето ме е малко срам като се возя в неговата кола.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 19 Май 2011 11:44 
Форумен дух
Форумен дух

Тук е от: 03 Юли 2008 20:56
Barbus
Аз не съм семеен и следователно нямам дилема, просто имам свобода. Каквото и да направя няма пред кого да бъда виновен :)
Не разбирам брака и никога не съм го приемал като нещо важно или необходимо. Ако двама се обичате, защо ви е брак? Ако няма любов, бракът не само че няма да помогне, но ще усложни нещата...Бракът е пак шаблони в ума, идващи от миналото, от християнството също. "Другите го сключват, значи и аз трябва"...действа се автоматично.
Battleman
Темата е за изневярата, тя не означава, че не трябва да имаш един по-близък човек, с когото да имаш дете и да живееш заедно...Важно е да не ощетяваш половинката си вкъщи и да даваш на детето си присъствието на родител. А какво правиш през останалото време си е лично твоя свобода. Важно е не дали правиш още нещо, а дали присъствието ти и там и в семейството ти е качествено.
Corey
Нямам предвид такъв тип просташки "комплименти"...Пак опира до начина, по който ги даваш :)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 06 Юни 2011 16:41 
Титан на мисълта
Аватар

Тук е от: 05 Сеп 2009 10:43
Според вас връзките тип "Само Секс" броят ли се изневяра.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 06 Юни 2011 17:59 
Акварист
Акварист

Тук е от: 25 Апр 2010 8:13
Съгласен съм,че брака е отживяла традиция,но за сега още не е измислено нещо по добро.
От вярност се нуждае и едно партньорство много повече от колкото брака.
Но да оставим морала той също е отживелица.Изневерите имат и други негативни последствия като спина,който е бич на модерната цивилизация.Според статистиките докато в Африка заболяванията от спин намаляват в Европа растат.Така,че честата смяна на партньорите, може да доведе до необратима катастрофа в съществуването ни. :BB07.gif

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 05 Авг 2011 22:19 
Опитен
Опитен
Аватар

Тук е от: 16 Ное 2009 21:27
Изневярата е гнусна и долна постъпка, за мен е престъпление! Все едно този, който изневерява убива половинката си! Твърдо ПРОТИВ съм! Ако обичаш някого, ако си влюбен в него, ако те привлича постоянно, ти няма как да имаш очи за другиго, няма как СЪРЦЕТО ти да позволи нещо да се случи! Недопустимо е! Но явно мнооого малко хора биха разбра ли това което казвам, сега някои ще си кажат " тази пък на кой свят живее.." Но това е истината, изневеряват само глупавите, комлексирани, и невежи хора, някои си женчовци! Една истинска жена не може да го направи, нито пък един истински мъж! Неморално и недостойно е!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 05 Авг 2011 22:27 
Цигане
Цигане
Аватар

Тук е от: 22 Яну 2009 22:25
За или против...отговорът всъщност е мнооого прост /като мене/. :oops: Принципно, ако ти изневеряваш си "за", нооо ако половинката реши да го прави...си "против". Чист егоизъм!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 05 Авг 2011 22:28 
Форумен дух
Форумен дух
Аватар

Тук е от: 11 Сеп 2010 13:57
Дефинирай Истински мъж и жена.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 05 Авг 2011 22:32 
Опитен
Опитен
Аватар

Да дефинирам ли? Истинска жена - държи си на принципите, отговорна, в същото време пламенна и съблазнителна и когато си намери някого си стои на мястото, а не спи с всеки и не се предлага на всеки! И за истинки мъж важи същото - възпитан отговорен, верен, внимателен, грижовен, силен и джентълмен в същото време!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 06 Авг 2011 6:02 
~~~~
~~~~

Тук е от: 06 Апр 2008 8:12
dakotaaa написа:
Но това е истината, изневеряват само глупавите, комлексирани, и невежи хора, някои си женчовци! Една истинска жена не може да го направи, нито пък един истински мъж! Неморално и недостойно е!

Очарователно писание.. Много ми се ще да мога да те чета след, примерно, двайсетина години...:)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 06 Авг 2011 8:44 
Персона грата
Персона грата

Тук е от: 31 Мар 2007 11:03
Хайде да познаваме на колко годинки е ДаКотката. Аз залагам на 14. :D

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 06 Авг 2011 8:52 
Модератор
Модератор
Аватар

Тук е от: 29 Дек 2007 9:30
Аз като я чета,ми се струва че е на 16.

- Програмиране
- Извеждане на живи данни
- И много други. Пътна помощ 24/7

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 06 Авг 2011 9:45 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата

Тук е от: 15 Апр 2008 9:12
Аз мисля, че е на около 92, плюс-минус 4 години. От друга страна, слушах същите приказки от една колоездачка, която е на 17. Ама метърът, откъдето и да го погледнеш, все едни и същи мерни единици показва. Искам да кажа (какво искам да кажа?), че на 92 години мозъкът дава фира, а на 17 още няма какво да сдаде багажа, така че е едно и също.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 06 Авг 2011 9:48 
Опитен
Опитен
Аватар

Е не познахте ! Отдавна навърших пълнолетие! Не ви се вярва, мислите, че съм малка понеже гледам по хубав начин на живота, но не съм малка! И е хубаво всеки да запази поне малко от детското в себе си, защото тогава не сме знаели какво е изневяра, лъжа, нещастие и прочие... :) А и не мисля, че възрастта е от знаечение, някои хора и на 30 не могат да кажат нищо свястно и да направят нормално умозаключение.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 105 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
Бърз отговор

Подобни теми   Автор   Отговори   Преглеждания    Последно мнение 
Какво мислите за механа "Старият рицар" ?

в За форума

КамелияКолева

0

3929

25 Сеп 2017 20:33

"За" или "Против" АЕЦ Белене

в Политика

barbus

1

3938

15 Дек 2016 23:43

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 16 Юни 2021 10:06