ФОРУМЪТ НА ШУМЕН

Гражданска медия номер едно в град Шумен. В този форум шуменци могат да определят реда на актуалните теми.

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 21 Окт 2021 23:41

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 284 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Какво искат мъжете? (ново изследване)
МнениеПубликувано на: 07 Сеп 2013 10:31 
Опитен
Опитен
Аватар

Тук е от: 27 Юни 2013 17:21
Мъжете искат красиви и глупави жени в леглото си и по възможност всеки път различни. Освен това искат спокойствие и хубава храна.
Когато това не е изпълнено започват: пиене и перчене, коли и перчене, лов риболов и перчене или геймърство с кървясали очи с виртуално перчене.
Природата е решила да е така за да има еволюция.
Е, та, хубаво нещо са мъжете и не бих се отказала от тези,с които ме събра съдбата.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 09 Окт 2013 21:53 
.
Аватар

Тук е от: 19 Фев 2007 7:18
Контролен въпрос: ако ''мъжете'' не искат да се перчат, да ти оказват внимание, да е.ат, да ядат от манджите дето им готвиш - тогава ще ти харесат ли повече? По-високо ли ще застанат?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 10 Окт 2013 10:54 
Опитен
Опитен
Аватар

Тъжно е когато хората не усещат чувството за хумор и иронията. Приемам ,че моето е неразбираемо за някои.
Аз обичам мъжете около себе си! И заради силните им страни и заради недостатъците им, защото и моите не са никак малко. Факт е ,че мъжете обичат да демонстрират статуса си, а жените своята ценност и загриженост за всичко. Който не го приеме и се опита да се бори срещу това, го чака труден и тъжен семеен живот.
А иначе според мен всички ние искаме едно простичко нещо - да сме доволни от себе си!
:A1.gif :A1.gif :A1.gif

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 10 Окт 2013 13:42 
Форумен дух
Форумен дух

Тук е от: 03 Юли 2008 20:56
Перченето не бива да се обобщава, то е характерно за българина. Мачовщина. Но германеца не се перчи, там такава зараза няма. Така че не обобщавайте "мъжете" ами уточнявайте "българските мъже". :BB07.gif

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 10 Окт 2013 14:39 
Опитен
Опитен
Аватар

max, и ти си много сладък!
Изскачаш тук-там из темите като зайчето Бъни от някоя дупка и вместо: "К'во стаа, шефе?" викаш "А в Германия не е така!". Айде бе! Верно, по-възпитани може да са, по-дисциплинирани, ама ... Под перчене не разбирам да се удряш в гърдите и да крещиш като горила, има си и по-фини методи.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 10 Окт 2013 17:02 
Форумен дух
Форумен дух

Тук е от: 03 Юли 2008 20:56
А ти за каква се имаш, че обобщаваш какъв бил българския мъж? Перченето не е мъжка черта, а ориенталска. А българският мъж в голямото си мнозинство си е първосигнален ориенталец. Аз не бях и не съм такъв, затова не ми понесе и се изнесох там, където това не е така. А ти виждаш не по-далеч от козирката си и вече обобщаваш... :O03.gif
И още нещо-българинът бил той мъж или жена, много се дразни и плаши от възможността някой друг народ да е по-култивиран от него, разбира се българинът е център на света с най-дългата история, с най-великите ханове, всички други са втора ръка, всички съседи са лоши-турците били покорители и подтисници, гърците били арогантни и мързеливи, сърбите били лоши хора, румънците били бедни мамалигари затова не ни били на нивото, а македонци въобще нямало, щото били българи. Повдига ми се от тази необоснована и без никакво покритие арогантност на българина. :коко

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 10 Окт 2013 17:27 
№14
№14
Аватар

Тук е от: 15 Дек 2007 13:00
Макс, на мен пък ми се повдига от сприхави мъже, които се мислят за последна инстанция и не зачитат ничие друго мнение, освен своето.
Също така ми се гади от мъже - грубияни, пък дори и да живеят в Германия.

Не разбрах с какво толкова Дивино те провокира, че трябваше така грубо да и отговаряш. Не ти е за първи път. Към жените се държиш точно като див ориенталец.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 10 Окт 2013 17:36 
Титан на мисълта
Аватар

Тук е от: 22 Окт 2007 16:57
Дълго време отива, докато разбереш, че всеки човек, независимо мъж или жена, е уникална личност. Често, след въпрос "какво искат жените", дами ми отговарят, че не могат да кажат за всички, а какво искат самите те.
Лесно е да се обобщи - мъжете искат цици и бонус, а жените искат голям и пари, но това не се отнася за всички мъже или за всички жени.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 10 Окт 2013 19:43 
max написа:
Повдига ми се от тази необоснована и без никакво покритие арогантност на българина. :коко

Макс, мъжете /като теб/ просто не са попаднали на точната жена /тук/ и, заминавайки /там/ , с другите си очи, възприемат нещата по различен начин. Не съди удавниците, когато се давят и, ако не можеш да им помогнеш, поне не ги натискай или дразни.:)

/Бърби съм, пак имам частичен проблем с достъпа до няколко раздела:)/

Върнете се в началото

Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 11 Окт 2013 8:57 
.
Аватар

Принципно, перченето е женска черта. Но някои мъже я подхващат, имат си причини. Да се перчиш, означва, че искаш да те забележат. Това е женски приоритет според мен. Чисто по мъжки един мъж дори да се изперчи не може:)) ако е мъж,де...

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 11 Окт 2013 9:47 
Ветеран
Ветеран
Аватар

Тук е от: 03 Юли 2007 18:17
Вярно, всеки е уникална личност и това постоянно ми е в главата, за да не подхождам по формула. Точно затова съм на мнение, че никоя личност не иска цици, никой не иска "голям" (?!?) с пари, сами по себе си. Тези неща дори и да се продаваха, нямаше всеки да си купи. Отвъд тях, всеки иска отношение.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 11 Окт 2013 9:55 
Опитен
Опитен
Аватар

max написа:
А ти за каква се имаш, че обобщаваш какъв бил българския мъж? Перченето не е мъжка черта, а ориенталска. А българският мъж в голямото си мнозинство си е първосигнален ориенталец. Аз не бях и не съм такъв, затова не ми понесе и се изнесох там, където това не е така. А ти виждаш не по-далеч от козирката си и вече обобщаваш... :O03.gif
И още нещо-българинът бил той мъж или жена, много се дразни и плаши от възможността някой друг народ да е по-култивиран от него, разбира се българинът е център на света с най-дългата история, с най-великите ханове, всички други са втора ръка, всички съседи са лоши-турците били покорители и подтисници, гърците били арогантни и мързеливи, сърбите били лоши хора, румънците били бедни мамалигари затова не ни били на нивото, а македонци въобще нямало, щото били българи. Повдига ми се от тази необоснована и без никакво покритие арогантност на българина. :коко

Моите уважения! За мен думите ти доказват, че си 100% БЪЛГАРИН. Точно такъв,какъвто ги описваш!
Това е моята констатация, субективна вероятно, но аз мога да я заявя!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 11 Окт 2013 13:37 
Опитен
Опитен
Аватар

Променям си мнението, защото Чопър някак си изчезна. Надявам се да не съм била аз причината!
Какво искат мъжете?
Сега ми прави впечатление че само женски бой му липсва на форума. Жени-мъже,мъже-мъже колкото щеш!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 11 Окт 2013 17:51 
.
Аватар

Verda написа:
Вярно, всеки е уникална личност и това постоянно ми е в главата, за да не подхождам по формула. Точно затова съм на мнение, че никоя личност не иска цици, никой не иска "голям" (?!?) с пари, сами по себе си. Тези неща дори и да се продаваха, нямаше всеки да си купи. Отвъд тях, всеки иска отношение.

Точно и хубаво. Такива жени харесвам.
По темата - не знам какво искат мъжете:))
(невинна препоръка: пишете какво искате от мъжете - по-лесно е, загатнато е в поста на Verda)
Относно познаването на битовата психология, а защо не и на клиничната(може да има специалисти), изсилването не носи резултат.
Та то не носи дори и временно удовлетворение, освен за времето докато страницата не презареди.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 11 Окт 2013 21:55 
№14
№14
Аватар

Тук е от: 15 Дек 2007 13:00
Verda написа:
Отвъд тях, всеки иска отношение.

Колко си права, но осъзнаването на това идва в много по-късен етап.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 284 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Следваща
Бърз отговор

Подобни теми   Автор   Отговори   Преглеждания    Последно мнение 
Какво мислите за механа "Старият рицар" ?

в За форума

КамелияКолева

0

8222

25 Сеп 2017 20:33

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 21 Окт 2021 23:41

Информация за текущата активност

Регистрирани потребители на линия: Bing [Bot], Google [Bot]

Не можете да пускате нови теми
Можете да отговаряте на теми
Не можете да променяте собствените си мнения
Не можете да изтривате собствените си мнения