ФОРУМЪТ НА ШУМЕН

Гражданска медия номер едно в град Шумен. В този форум шуменци могат да определят реда на актуалните теми.

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 01 Авг 2021 19:43

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 71 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Моногамията - възможна ли е?
МнениеПубликувано на: 04 Мар 2009 8:57 
Verda написа:
Мри където искаш.
Като ти е толкоз усилието, че не можеш да вържеш две думи... дето даже не са и от учебник...

Тцтцтцт браво вееееееееее то тук заприлича на IrC, Verda точно от теб не съм го очаквал. От един град сте познавате се ................. както и да е карай.

Върнете се в началото

Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 04 Мар 2009 10:48 
Ветеран
Ветеран
Аватар

Тук е от: 10 Яну 2009 17:40
abUser написа:
И това го казва човек, бил със 40-50 жени още в 10-ти клас? :ROTFL :ROTFL :ROTFL

Аве ей,ти четеш ли ко пише ве? "...възможно ли е да прекарате цял живот/или остатъка от живота си/само с един единствен партньор"

ИЛИ ОСТАТЪКА ОТ ЖИВОТА СИ!!!! ТСссс,че ме изнервяте тука ама. И кой е казвал в 10-ти клас а? Това май ти си си го измислил ми се струва.И като гледам още малко и 60-70-80...100 ще ги направите.И кво като съм спал с толкова жени? Това значи ли,че остатъка от живота си не мога да го прекарам само с една?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 04 Мар 2009 10:50 
Форумен шут
Аватар

Тук е от: 27 Юни 2008 15:54
МиНи, кат го прекараш само с една жена, сподели как е, моля! :G8.gif

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 04 Мар 2009 10:53 
Ветеран
Ветеран
Аватар

Само да си я намеря! Щото като гледам сериозни не останаха.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 04 Мар 2009 10:58 
Ветеран
Аватар

Тук е от: 06 Юни 2008 1:42
Изобщо или покрай тебе? Да не те избягват? Нали знаеш, като ти излезе име...Щото жените като цяло са по-склонни на моногамия.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 04 Мар 2009 11:05 
Ветеран
Ветеран
Аватар

Покрай мен няма.Ако имаше нямаше да му мисля.Аз може да не съм имал много,много сериозни връзки (по месец-два най-много :) ) ,но когато съм бил с някоя не съм поглеждал друга.Просто съм такъв и такъв ще си остана.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 04 Мар 2009 12:19 
Вор в законе
Аватар

Тук е от: 24 Авг 2007 23:22
Възможна е.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 04 Мар 2009 12:23 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата
Аватар

Тук е от: 06 Юни 2008 1:30
MiNiMaL написа:
Покрай мен няма.Ако имаше нямаше да му мисля.Аз може да не съм имал много,много сериозни връзки (по месец-два най-много :) ) ,но когато съм бил с някоя не съм поглеждал друга.Просто съм такъв и такъв ще си остана.

Пожелавам ти да си останеш такъв, дори след две-три-четири петилетки брак.
Не казвай "Хоп!", преди да скочиш! :D
Защото на думи всеки го може, обаче на практика и пържолата втръсва и човек поглежда към боба. Все някога, едни по-рано, други по-късно.

Йосиф Сталин написа:
Възможна е.

За колко време?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 04 Мар 2009 12:54 
Баш майстор
Баш майстор
Аватар

Тук е от: 08 Яну 2007 18:46
За коя моногамия се пита тука? Има три вида моногамия: социална, сексуална и генетична, коя от трите ви интересува?
При социалната мъжът и жената живеят заедно, правят секс един с друг и си сътрудничат в придобиването на жизненоважни ресурси като храна, дрехи и пари. При сексуалната мъжът и жената нямат други сексуални партньори извън връзката. При генетичната мъжът и жената само имат деца заедно.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 04 Мар 2009 13:07 
Вор в законе
Аватар

Тук е от: 24 Авг 2007 23:22
Съвременната моногамия

Последните изследвания и открития в областта карат биолозите да говорят за три вида моногамия: социална, сексуална и генетична. При социалната мъжът и жената живеят заедно, правят секс един с друг и си сътрудничат в придобиването на жизненоважни ресурси като храна, дрехи и пари. При сексуалната мъжът и жената нямат други сексуални партньори извън връзката. При генетичната мъжът и жената само имат деца заедно.

Извън темата/подсказка:
Ехх,Алекоо,ако не беше Гугъла, от всичките ти 2650 мнения щеше да е останала само последната цифра! :ROTFL :A1.gif

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 04 Мар 2009 15:18 
Баш майстор
Баш майстор
Аватар

Тук е от: 08 Яну 2007 18:46
Извън темата/подсказка:
А стига бе, тия що са ме копирали? :shock:
А и ... никой не се е родил научен, всеки чете от някъде. По-важното е, че се чете и се трупат знания, а не се бръщолевят абсолютно безсмислени и празни приказки в чата на кило водка пред компа. :wink:

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 04 Мар 2009 22:54 
Персона грата
Персона грата

Тук е от: 31 Мар 2007 11:03
Аз съм моно-гамен.Не можах да събера два гамена в гръдния си кош, ама и единият ми създава проблеми често.. :D

Абе тази тема няма да създаде реална представа за положението, просто защото женените отдавна форумци, са принудени да си затраят и (както виждам), да полицемерстват. :wink:
Остава им утехата, че могат да се подхилкват на ентусиазма на младоците непреживели ужасите на брак по-дълъг от три години. :O01.gif

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 05 Мар 2009 0:46 
ЧЛЕНЪТ
ЧЛЕНЪТ
Аватар

Тук е от: 30 Апр 2008 10:54
Може и да е възможна,но не съм сигурен...Аз предпочитам вместо "моно","стерео"-гамията и "квадро" -гамията....ако има и други гамии,също...;)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 05 Мар 2009 4:53 
Напреднал
Напреднал

Тук е от: 21 Май 2008 11:41
Напълно е възможно, особено ако погледнем назад във времето — поколенията на нашите родители, баби, дядовци, пра-, пра- и т. н. През патриархалните години е било голямо чудо да се изневерява. Това не важи за дворцовите порядки по времето на Фердинанд, и съвсем не важи за г-жа Султана Рачо-Петрова :) Тя е от чудесата.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 05 Мар 2009 7:42 
№14
№14
Аватар

Тук е от: 15 Дек 2007 13:00
Y.T. написа:
Напълно е възможно, особено ако погледнем назад във времето — поколенията на нашите родители, баби, дядовци, пра-, пра- и т. н. През патриархалните години е било голямо чудо да се изневерява. Това не важи за дворцовите порядки по времето на Фердинанд, и съвсем не важи за г-жа Султана Рачо-Петрова :) Тя е от чудесата.

Съгласна съм за пра-пра бабите ни и дадовците ни.Въпреки че и други неща съм чувала.Баба ми беше голяма бъброрана и понякога такива пикантерии е разказвала ,че са ставали на село!!!Някои неща могат да влязат в наръчници по изневери,ако има такива. :01_crazy.gif
А колкото за Султана Рачо- Петрова не зная дали това че е "чудесо" го казваш с ирония или го мислиш.Имаше период,когато много и се възхищавах и четях всичко ,което намеря за нея.Всичките си ,някои ще ги нарекат "к.....и" номера,ги прави с толкова финес и ум,че няма как да не и се възхити човек.И е шуменска снаха!!! :D

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 71 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Бърз отговор

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 01 Авг 2021 19:43

Информация за текущата активност

Регистрирани потребители на линия: Bing [Bot], Google [Bot]

Не можете да пускате нови теми
Можете да отговаряте на теми
Не можете да променяте собствените си мнения
Не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене: