ФОРУМЪТ НА ШУМЕН

Гражданска медия номер едно в град Шумен. В този форум шуменци могат да определят реда на актуалните теми.

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 30 Юли 2021 13:33

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 663 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 41, 42, 43, 44, 45
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Кой ви ядоса днес?
МнениеПубликувано на: 19 Юни 2021 13:03 
Титан на мисълта
Аватар

Тук е от: 22 Окт 2007 16:57
Един шофьор на дограма. Отне ми предимството. Начи движа се по булевард "Симеон Велики" и тъкмо съм минал под един мост. Готвя се да вляза в кръговото между Практикер и Кауфланд, ама от кръстовището отдясно ( преди кръговото ) пред мен навлиза въпросния бус. Спрях, набих клаксона, а оня взе да маха нещо с ръка през прозореца. Много ги мразя такива, дето като на влакче минават един след друг, въпреки, че трябва да пропуснат. Предния минал, защото съм бил далеч, ама тоя сляпо го следва... Сякаш не е на регулирано кръстовище, а си мисли, че ми е десен...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 19 Юни 2021 21:11 
Акварист
Акварист

Тук е от: 25 Апр 2010 8:13
Докато бях млад всекидневно ме ядосваха доста хора. С напредването на годините намаляваха. Докато накрая разбрах , че за всички ядове съм си бил виновен единствено аз. Печално е да осъзнаеш че нямаш по голям враг от себе си и няма как да избягаш от него. Но природата е създала всеки да се чувства безгрешен и да се бори за правото си против всички, иначе света би се свършил.
Еди философ бе казал нещо подобно
- Да се ядосваш означава да наказваш себе си заради грешките на другите.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 27 Юли 2021 19:39 
Титан на мисълта
Аватар

Тук е от: 22 Окт 2007 16:57
Предстои да пресичам на зебра, докато говоря по телефона. Виждам спрял да ми даде предимство бус, затова продължавам смело да вървя. Не съм се бавил. Тъкмо съм минал към 80% от предницата на буса и оня решава да ми пусне клаксон. Завижда, че имам право да се движа без хендсфрий ли какво? Ако ми бяха свободни ръцете, щях да му набия един или няколко юмрука в буса.
Някакъв рекламен бус на гранитогрес или нещо такова - сини букви и синя картинка.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 663 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 41, 42, 43, 44, 45

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 30 Юли 2021 13:33

Информация за текущата активност

Регистрирани потребители на линия: Bing [Bot], Google [Bot]

Не можете да пускате нови теми
Не можете да отговаряте на теми
Не можете да променяте собствените си мнения
Не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене: