ФОРУМЪТ НА ШУМЕН

Гражданска медия номер едно в град Шумен. В този форум шуменци могат да определят реда на актуалните теми.

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 02 Окт 2022 21:44

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 661 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 45  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Кой ви ядоса днес?
МнениеПубликувано на: 31 Дек 2015 5:47 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата
Аватар

Тук е от: 15 Яну 2007 14:01
Преди 20-тина години с един приятел имахме еднакви коли. Обаче неговата губеше обороти и гаснеше когато прави ляв завой и не е на скорост.
Даже не се наложи да се консултирам с Дидо Радушев, с когото работехме в сервиз фолксваген тогава. Всеки "форумен майстор" веднага би се сетил къде е повредата. :A7.gif

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 31 Дек 2015 6:00 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата
Аватар

Тук е от: 18 Май 2009 9:58
Аз съм сигурен, че Чопъра е проверил всички възможности и го е*ава някой малък дявол...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 31 Дек 2015 9:37 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата
Аватар

Тук е от: 15 Яну 2007 14:01
Бъди сигурен, че освен малкия има и доста други. :ROTFL

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 31 Дек 2015 12:04 
Форумен инвентар
Форумен инвентар
Аватар

Тук е от: 13 Фев 2011 8:39
За в движение гаснене и губене на обороти не говорим... поведението на колата, което ме ядосва не зависи от това движи ли се, седи ли, завива ли или пада от пропаст. Колата НЕ смуче въздух, дюза, ТПС, стъпков мотор, кабелите към тях, компютър са проверени и гарантирано работят, също така температурните датчици, бобина, свещи, кабели....

Извън темата/подсказка:
Кзинтич, ти не ми ли развиваше теорията, че отдушника за маслените пари смазвал сегментите, къде си тръгнАл сега :ROTFL :ROTFL :ROTFL :ROTFL :ROTFL :ROTFL :ROTFL :ROTFL :ROTFL :ROTFL :ROTFL

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 31 Дек 2015 12:47 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата
Аватар

А има ли мощност? Не питам за компресия...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 31 Дек 2015 13:01 
Форумен инвентар
Форумен инвентар
Аватар

Аве върви си прилично, дори ми се струва, че върви по-добре от другия, макар че жената твърди друго... може щото е комби да е с по-къса кутия, не съм проверявал, ама като си върви си върви нормално и разхода му е нормален - около 11-12 /100 газ градско.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 31 Дек 2015 15:08 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата
Аватар

Аз преди няколко години имах подобни ядове с опелчето на майка ми, оказа се че една част от гърнето се е откачила о на моменти запушва дупката и колата умира, няма палене после....

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 01 Яну 2016 5:36 
Форумен инвентар
Форумен инвентар
Аватар

И на двете. Пасат B3 1.8моно...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 01 Яну 2016 23:37 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата
Аватар

Тук е от: 09 Яну 2007 0:04
Изображение

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 27 Яну 2016 22:51 
Опитен
Опитен

Тук е от: 10 Авг 2011 12:16
Чопъре какво стана откри ли проблема на колата?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 28 Яну 2016 0:43 
Форумен инвентар
Форумен инвентар
Аватар

Май да - компа се е насрал...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 28 Яну 2016 10:37 
Опитен
Опитен
Аватар

Тук е от: 16 Ное 2009 21:27
До къде стигнаха за пари тези, които смеят да се нарекат "българи"? Ще прочете ли някой от министрите и една дума от това писмо и най-вече МИНИСТЪРЪТ НА ОБРАЗОВАНИЕТО!? Как продадохте историята ни свята на Турция и на Америка? За колко пари изтрихте паметта на Апостола, на Ботев, на Вазов, на Раковски и на всички борци загинали в името на вашата свобода? За колко пари премахнахте възрожденската литература от учебниците? Нямате срам, ни най-малък срам да го правите пред очите на всички? Къде сега е народът и защо мълчи? Къде сега са учителите от българските училища? "Просветителите" по история, литература, български език, на децата ни? Къде е всеки един от народа, който сега благодарение на тези смели българи живее свободно на тези земи? Къде е паметта ви? Как сърцата ви бият спокойно щом чуват какво правят шепа нехранимайковци по министерствата? Как сами вземат решения и без никаква съвест трият историята ни и вие гледате и се примирявате с това? Къде си ти българино, защо мълчиш?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 28 Яну 2016 13:22 
Персона грата
Персона грата

Тук е от: 31 Яну 2008 12:17
Мисля,че със споделянето на възрожденски песни и хубави стихове вместо простотии все някои,които е бил облъчен с други неща досега ще им обърне внимание.
Днес нарочно пътувах в автобуса обратно на посоката на движение,защото исках да видя очите на хората.Сега нали е модерно в новите телефони скенерите на ретината.90 % са приключили еволюцията си още на 20 години.Това установих аз докато по-възрастните го карат на хибернация.
Благодаря за вниманието.Чудесен хубав пролетен ден ви желая.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 28 Яну 2016 14:10 
Титан на мисълта
Аватар

Тук е от: 22 Окт 2007 16:57
Дакота, малко не си права. Чопъра беше организирал доста протести като този http://bnr.bg/shumen/post/100313785/shu ... zi-nedelya . Дай ни и ти пример с какво си променила България!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 28 Яну 2016 17:41 
Форумен инвентар
Форумен инвентар
Аватар

Дакота, аз ще ти кажа какво правя, но преди това ми поясни какво значи това "аз действам"? Какво си направила и какво постигна с тия действия?

Понеже все още нямам отговор, да кажа в какво се изразява патриотизма според мен. Да си патриот означава да си запознат с историята на държавата, както и политическата ситуация в момента, да не слугуваш на други държави освен ако нямаш интерес, да правиш и отглеждаш потомци на държавата си - бъдещи данъкоплатци, да ги възпиташ и да ги образоваш ЛИЧНО в това, което си научил и си направил изводи, да ги направиш критични - да проверяват всяко твърдение, а не да се доверяват сляпо, да знаят, че тия преди тях НЕ СА БИЛИ РОБИ!!!!!! Да участваш активно в обществените процеси (аз участвах ама такива с робско мислене, дето искате да учите, че сме били под робство ме отказаха да се хабя за идиоти), да поддържаш чистота и ред както във така и извън дома си, да си плащаш данъците и осигуровките, да спазваш законите, да се трудиш усилено и отговорно.... и тн и тн

Извън темата/подсказка:
Копирам мнение, което напълно споделям:
Стига с това ТУРСКО РОБСТВО, че нещо взе да ми писва да слушам глупости на псевдопатриоти. Нито е било ТУРСКО, нито е било РОБСТВО. В края на 14-ти век България не устоява на инвазията на Османската империя, в чийто граници са влизали териториите на десетки народи. Турция като политически субект възниква чак през 20-ти век, а понятието "турски народ" е наложено от Мустафа Кемал Ататюрк преди едва 100 години, с цел да опази каквото е останало от империята след погрома през Първата световна война, превръщайки я в еднонационална държава. Какъв е тоя напън сега учим децата си в училище, че сме били роби?! Имало е тежки периоди в историята ни, когато сме губили политическата си независимост, но никога не сме били роби. Българинът е горд, независим и свободен човек. Запомнете това!

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 661 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 45  Следваща

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 02 Окт 2022 21:44

Информация за текущата активност

Регистрирани потребители на линия: Bing [Bot], Google [Bot]

Не можете да пускате нови теми
Не можете да отговаряте на теми
Не можете да променяте собствените си мнения
Не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене: