ФОРУМЪТ НА ШУМЕН

Гражданска медия номер едно в град Шумен. В този форум шуменци могат да определят реда на актуалните теми.

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 02 Авг 2021 4:53

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 55 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Сексът по време на комунизма!
МнениеПубликувано на: 22 Апр 2012 8:07 
~~~~
~~~~

Тук е от: 06 Апр 2008 8:12
Извън темата/подсказка:
Чопър, колкото и да ти е неприятно, Георги Първанов беше президент на Република България в продължение на два мандата /сравни с тези на т.нар демократи преди него Жельо Желев и Петър Стоянов/ , избран с гласовете на над 2 милиона българи! Както и да го наричаш, ти просто копираш наложилия се в последните години долнопробен чалгаджийски манталитет на управление, разпространяване на информация, комуникация, живеене, ако щеш! Жалко е! И не става дума за личността на президента!

Колкото до тоя нещастник, на който в едно подобно чалгарско общуване всичко му е позволено, ще кажа две неща: съвсем логично е било да бъде предупреждаван за прокуратора, ако не спре, защото клеветата, както знаеш, във всяко цивилизовано общество се наказва! Да си видял доказателства за клеветите му някъде? Аз знам само това, което удобно тиражират така наречените журналисти, за да си пълнят с баластра вестниците за по левче.. Че даже го и титулуват полковник...смях..Всеки, що годе разумен човек, ще ти каже, че е само офицер от резерва, нищо повече. Аз дори не бих го нарекла такъв, щото е малко поуволнен за уронване на престижа на неговата служба / или каквото е там/.

И, за да спрем да обсъждаме неучанци, ще постна тук мнението на един генерал, бивш шеф на нсо, покрай създадената нарочно , при това по времето на президента Първанов:

"Ген. Владимиров отхвърли твърденията за събиране на нерегламентирана информация. За тези 17 години нито веднъж, по никакъв повод от НСО не е излязла някаква информация, свързана с личния живот на хората, към които службата има ангажимент, посочи ген. Владимиров.

Той изрази съжаление, че толкова години в НСО е работил човек без никакво достойнство, човек, който не казва никаква истина и всичко, което говори са абсолютни абсурди и неистини."

Не знам какво точно цели този мишок, но , като е тръгнал да рови в помията, защо не поразкаже за бате си боко и сегашния му шеф на нсо, с който съвем явно охраняваха подземния свят и бяха част от него?:)
Балалайките, които обслужват днешните управляващи са просто поредните к...ви...и може ид а не се вълнуват много от истината, но ние знаем и няма как да ни баламосат с подобни долнопробни ма'трялчета.. дет се вика- мат'рялът е лош, много лош...и вони на мърша.. :lol: :lol: :lol:

Дет сА вика / в чалгастил/ , битият бит е@аният- е@ан.
Толкова по темата!

Иначе, за сексът по онова време- наистина хората бяха малко по-други. Амапола е казала..И сексът беше друг, щото имаше срам, свян, любов и естесвен оргазъм:)
Не, че сега няма оргазми..споко...

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 22 Апр 2012 21:47 
№14
№14
Аватар

Тук е от: 15 Дек 2007 13:00
(автор на темата)
Бърби написа:
Иначе, за сексът по онова време- наистина хората бяха малко по-други. И сексът беше друг, щото имаше срам, свян, любов и естесвен оргазъм:)
Не, че сега няма оргазми..споко...

+++х1000
Така е. Мисленето ни вече е друго , ние сме други , нормално е и секса да е друг. Сега и 20 души да има в спалнята ни ...тишината в нея пак е голяма.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 23 Апр 2012 9:50 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата
Аватар

Тук е от: 13 Яну 2010 13:12
Чопър написа:
Извън темата/подсказка:
Има логика: цялата простотия наречена комунизъм си е една голяма ч**ия - много енергия за нищо :ROTFL

Кльони, чети малко ЧЕТИ ама и разбери:
http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=4743691

И какво трябваше да разбера, Микси? Такива неща правят всички, навсякъде.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 23 Апр 2012 14:01 
Форумен инвентар
Форумен инвентар
Аватар

Тук е от: 13 Фев 2011 8:39
Извън темата/подсказка:
Иди Бърби и ми разправяй, че не си червена бабичка... Не ща да коментирам вече - в каца без дъно все едно вода да наливам!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 03 Май 2012 1:58 
~~~~
~~~~

Чопър написа:
Извън темата/подсказка:
Иди Бърби и ми разправяй, че не си червена бабичка... Не ща да коментирам вече - в каца без дъно все едно вода да наливам!

Нито съм бабичка, Чопъре, нито някога съм била червена!:)
Това , естествено, няма общо със секса, но вие сега му викате е@ане, а като гледам как си размятате и мерите нещо си през клавиатурите, съм сигурна, че съвсем сте го девалвирали...:)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 13 Дек 2013 23:15 
Нов потребител
Нов потребител
Аватар

Тук е от: 13 Дек 2013 21:33
Отговоря на руски език:

Анекдот.
Решили встретиться президенты СССР, США, Италии и Германии. Сели в вертолёт и начали кружить над странами. Насчитали в США 70% разврата, в Италии 48% разврата, в Германии 55% разврата, а в СССР всего 2% разврата. Совещаются, и не могут понять, почему в СССР так мало разврата. В конце концов обратились к пилоту. Пилот им ответил, что 2 часа кружил над детским садом, делая разные фигуры высшего пилотажа.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 14 Юли 2016 16:21 
Ентусиаст
Ентусиаст

Тук е от: 07 Май 2016 13:45
Сексът по времето на комунизма и сега си е един и същ според мен. И преди е имало извращения, просто е било табу да се афишират. Вече след сексуалната революция нещата са се променили и хората са започнали да говорят повече за секса. :D

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 14 Юли 2016 20:55 
Цигане
Цигане
Аватар

Тук е от: 22 Яну 2009 22:25
Секс по времето на комунизмът си е имало, иначе половината нямаше да имат възможност да пишат у форумът, щото нямаше да ни има. Щъркелите и тогава и сега са си все същите. ;)
Разликата между секса тогава и сега, е че тогавашните полови косъми не са и чували за епилация.
..или греша!? ;)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 15 Юли 2016 8:36 
~~~~
~~~~

bobo написа:
Секс по времето на комунизмът си е имало, иначе половината нямаше да имат възможност да пишат у форумът, щото нямаше да ни има. Щъркелите и тогава и сега са си все същите. ;)
Разликата между секса тогава и сега, е че тогавашните полови косъми не са и чували за епилация.
..или греша!? ;)

К'во беше това секс? :lol: :lol: :lol:
Щъркелите са същите, ама тогава бяха повече.
И сексът си е същият, но сега му викат чукане..

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: ..: Сексът по време на комунизма!
МнениеПубликувано на: 15 Юли 2016 15:16 
Титан на мисълта
Аватар

Тук е от: 22 Окт 2007 16:57
Извън темата/подсказка:
И тогава на секса му се е казвало чукане, но едно време знам, че се е правило любов, а сега е секс повечето.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 55 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
Бърз отговор

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 02 Авг 2021 4:53

Информация за текущата активност

Регистрирани потребители на линия: Bing [Bot]

Не можете да пускате нови теми
Можете да отговаряте на теми
Не можете да променяте собствените си мнения
Не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене: